leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY BIUROWE

1012 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy do biura

Odpowiednie oświetlenie biura to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy, element wyposażenia tego rodzaju powierzchni. To, jakie lampy do biura wybierzemy, ma wpływ nie tylko na komfort pracy, ale często również na wydajność i samopoczucie pracowników. Jeżeli Wasze biuro jest również powierzchnią reprezentacyjną, w której spotykacie się z klientami czy kontrahentami, warto zadbać, nie tylko o to by lampy do biura zapewniały odpowiedni komfort świetlny. Bardzo ważne jest również stworzenie harmonijnej i stylowej aranżacji, której lampy do biura są istotnym elementem.

Lampy do biura w naszym sklepie internetowym to ponad 140 różnych modeli. Są to podłogowe lampy stojące do biura, nowoczesne sufitowe lampy LED, oprawy podtynkowe, a także nieodzowne w każdym biurze lampy na biurko. Sposobem na stworzenie wydajnego systemu oświetlenia biura są również dostępne w naszym sklepie lampy szynowe i kompatybilne z nimi szynoprzewody. W naszej ofercie znajdziecie zarówno proste, minimalistyczne lampy do biura, jak i nieco bardziej dekoracyjne modele, które wykorzystać można również w salach konferencyjnych czy recepcji biura.

Lampy do biura domowego – jaki model wybrać?

W przypadku domowego biura poza kwestiami funkcjonalnymi zwracamy często uwagę również na wygląd lampy i to, czy pasuje ona do całej aranżacji pomieszczenia. Estetyczny i spójny wystrój domowego biura będzie miał na pewno pozytywny wpływ na naszą wydajność i motywację do pracy. Nasze lampy do biura domowego obejmują szeroki wybór typów i modeli. Poza niewielkimi lampkami na biurko oferujemy również lampy do domowego biura stojące, a także lampy sufitowe. W przypadku domowego biura najlepszym wyborem są najczęściej lampy przystosowane do ledowych źródeł światła. Pozwolą one nam nie tylko dobrać moc żarówki odpowiednią do wielkości domowego biura, ale także barwę światła. Na rynku dostępne są bowiem ledowe źródła światła o barwie ciepłej, zimnej i neutralnej.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.