Current Image

Filtry

LAMPY W STYLU TIFFANY

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kultowe lampy Tiffany — czym są?

Tiffany lampy to produkty pochodzące od znanego i cenionego producenta — Tiffany Studios. Oryginalne lampy Tiffany zrobiły furorę na rynku. Cena oryginalnej lampy Tiffany wynosi od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ze względu na popularność tych produktów, ale także i ceny lamp Tiffany — na rynku pojawia się coraz więcej modeli inspirowanych twórczością producenta lamp Tiffany.

U nas znajdziesz lampy ala Tiffany, które zostały stworzone z myślą właśnie o tych kultowych modelach. Różnią się jednak pod wieloma względami i są bardziej nowoczesne. Oryginalna lampa Tiffany to klasyk, który był produkowany wiele lat temu.

Lampy witrażowe Tiffany — wyjątkowe ozdoby wnętrza

Dla lamp Tiffany charakterystyczne były piękne witraże. Część z nich przedstawiała konkretne wzory, np. kwiaty. Inne z kolei stanowiły zestawienie losowych kolorów i tworzyły naprawdę piękne kompozycje. Tiffany lampa witrażowa to wspaniała ozdoba wnętrza. Twoje mieszkanie zyska na oryginalności i unikalności. Miłośnicy lamp tego producenta na pewno dostrzegą tak wyjątkowy element aranżacji. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej firm, które zajmują się reprodukcją lamp Tiffanego lub jedynie się nimi inspirują.

Lampy w stylu Tiffany — do jakiego mieszkania?

Zastanawiasz się, w jakim wnętrzu odnajdzie się lampa w stylu Tiffany? Tak naprawdę wszystko zależy od modelu, na który się zdecydujesz. Klasyczne lampy witrażowe nawiązują do dawnych lat i w przypadku nowoczesnego, eleganckiego wnętrza — warto byłoby je połączyć również z innymi elementami tego stylu. Jeśli z kolei interesują Cię współczesne lampy w stylu Tiffany’ego, które są jedynie inspiracją — stanowią one rozwiązanie dla każdego wnętrza, niezależnie od stylu.

Lampy typu Tiffany dostępne są w wielu wersjach, więc dopasowanie odpowiedniego modelu do wnętrza nie powinno przysporzyć Ci żadnych problemów. Wybierz lampę typu Tiffany i ciesz się oryginalnym wnętrzem!

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.