Current Image

Filtry

LAMPY DO GARDEROBY

194 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy do garderoby

Połączone z sypialnią garderoby są modnym rozwiązaniem, które coraz częściej pojawia się w projektach naszych domów i mieszkań. W takiej nowoczesnej garderobie nie tylko przechowujemy nasze ubrania. Często jest to również miejsce, w którym kompletujemy nasze modowe stylizacje. Jako że garderoby to zwykle niewielkie, pozbawione okien pomieszczenia, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Jakie lampy do garderoby sprawdzą się najlepiej? W naszym sklepie online w kategorii lampy do garderoby dostępnych jest aż 300 różnych produktów, które możecie wykorzystać do stworzenia w tym pomieszczeniu funkcjonalnego i modnego oświetlenia. Są to przede wszystkim rozwiązania stworzone z myślą o stosunkowo niewielkich rozmiarach garderoby. Oferujemy więc lampy do garderoby podtynkowe, sufitowe, czy też systemy lampy szynowych i szynoprzewodów.

Lampa do garderoby – jakie oświetlenie sprawdzi się w tym pomieszczeniu?

To, jakie lampy do garderoby wybrać, zależy od kilku podstawowych kwestii. Wybierając oświetlenie do garderoby, musimy uwzględnić:

  • jakie są wymiary garderoby,
  • dostęp naturalnego światła do garderoby,
  • funkcję tego pomieszczenia.


  • W małej garderobie, która pełni funkcję wyłącznie szafy, sprawdzi się zwykle jedna centralnie umieszczona lampa. Ze względu na niewielkie wymiary tego pomieszczenia decydujemy się zwykle na lampy do garderoby sufitowe lub nowoczesne plafony LED. Nieco inaczej do tematu oświetlenia w garderobie powinniśmy podejść, jeśli jest to nieco większe pomieszczenie, w którym przebieramy się i tworzymy modowe stylizacje na co dzień czy na specjalne okazje. Lampa do takiej garderoby powinna dokładnie oświetlać całe pomieszczenie. W większej garderobie możemy pomyśleć o montażu kilku opraw podtynkowych lub tak zwanych lamp szynowych. Spore znaczenie ma również to, jaką barwę światła generuje lampa do garderoby. Powinniśmy postawić na źródła światła o współczynniku oddawania światła większym niż 90. Pozwoli to postrzeganie kolorów w taki sposób jak w naturalnym oświetleniu.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.