Current Image

Filtry

ABAŻURY

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Czym są abażury?

Abażury na lampy często mylone są z kloszami. Tymczasem są to dwa zupełnie inne produkty. Klosz najczęściej jest elementem lamp sufitowych i ściennych, z kolei abażur na lampę — ma za zadanie ukierunkować źródło światła oraz jego strumień. Abażury wykonywane są z przeróżnych tkanin i najlepiej sprawdzają się w przypadku lamp stojących, ale nie tylko. Abażury na lampy pełnią rolę elementów dekoracyjnych. Mają za zadanie nadać lampom charakteru.

Producentów abażurów jest sporo. W naszej ofercie możesz znaleźć produkty znanych i cenionych firm, które produkują nie tylko stylowe i estetyczne artykuły, ale przede wszystkim świetnie wykonane i trwałe. Tanie abażury to przede wszystkim modele jednokolorowe oraz te, które niespecjalnie się wyróżniają. Nieco droższe już są produkty z różnymi, ciekawymi wzorami. Mamy nadzieję, że znasz już różnicę pomiędzy kloszami a abażurami!

Abażury do lamp i ich rodzaje

Abażury na lampy możemy podzielić na kilka rodzajów w zależności od ich przeznaczenia. Są to przede wszystkim abażury do lamp wiszących oraz abażury do lamp podłogowych, czyli stojących. Abażury na lampy stojące cieszą się większą popularnością. Tego typu lampy stanowią istotny element dekoracyjny wnętrza. Modele wiszące z kolei nie są tak dokładnie widoczne, a ich abażury nieco się różnią. Jeśli interesuje Cię abażur do lamp, koniecznie zerknij do naszej oferty. Posiadamy sporo ciekawych modeli, zatem na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

Abażury stylowe — ozdoba Twojego wnętrza

Abażur powinien pasować do samej lampy, jak i do stylu, w jakim zostało zaprojektowane dane pomieszczenie. Stylowe abażury mają również bezpośredni wpływ na to, jak prezentuje się światło oraz jak jest ukierunkowane. W zależności od pomieszczenia możesz stworzyć ciepły i przyjemny klimat lub nieco zimniejszy.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.