leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY W STYLU ORIENTALNYM

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy orientalne

Styl orientalny to niezwykle pojemny termin. Mieszkanie w stylu orientalnym nawiązywać może zarówno do minimalistycznych klimatów japońskich, barwnego i pełnego egzotyki stylu indyjskiego, czy motywów roślinnych rodem z Maroko. Jeśli planujecie w swoich wnętrzu aranżacje inspirowaną jednym z wielu etnicznych trendów, zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w sklepie Komfort lampami orientalnymi.

Czym wyróżniają się lampy orientalne poza tym, że swoim stylem nawiązują do odległych dla nas i egzotycznych kultur? Lampy w stylu orientalnym wykonane są często z naturalnych materiałów. Ciekawym przykładem mogą być papierowe lampy orientalne japońskie czy chińskie. Lampy w stylu orientalnym to również modele z abażurami słomkowymi czy rattanowymi. Takie lampy orientalne są często ozdobą modnych ostatnio aranżacji wnętrz w stylu boho.

Lampy orientalne tureckie, indyjskie czy marokańskie?

Lampy orientalne to szeroka kategoria obejmująca modele inspirowane motywami etnicznymi przeróżnych kultur. Sporą popularnością cieszą się na przykład lampy orientalne tureckie. Możemy je wykorzystać nie tylko we wnętrzach inspirowanych klimatami etno. Niektóre modele lamp orientalnych tureckich sprawdzą się również w aranżacjach retro, czy wnętrzach w stylu pałacowym. W tym ostatnim przypadku wykorzystać możemy przede wszystkim dekoracyjne lampy orientalne złote. Po takie nieco bardziej ozdobne modele lamp orientalnych indyjskich czy marokańskich możemy sięgnąć również w przypadku wnętrz glamour.

W jakich jeszcze wnętrzach sprawdzą się lampy orientalne? Takie akcenty z całą pewnością wykorzystać możemy w przypadku wnętrz w stylu boho i innych aranżacji eklektycznych, w których przeplatają się motywy z różnych kręgów kulturowych. Lampy w stylu orientalnym nie są jednak najlepszym pomysłem, jeśli planujemy stworzyć typowo nowoczesną, designerską aranżację. Motywów etnicznych i orientalnych powinniśmy raczej unikać również we wnętrzach w stylu loftowym czy industrialnym.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.