leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY W STYLU RUSTYKALNYM

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy w stylu rustykalnym

Ciepły i sielankowy styl rustykalny to jeden z najpopularniejszych, tradycyjnych trendów architektonicznych. Jakie są charakterystyczne cechy wnętrz rustykalnych? W takich aranżacjach królują naturalne materiały, folkowe akcenty, proste dekoracje i jasne kolory. Jeśli planujecie stworzenie prostej, ale pełnej ciepła rustykalnej aranżacji, zapraszamy do sprawdzenia, jakie lampy w stylu rustykalnym są aktualnie dostępne w naszym sklepie. W wyselekcjonowanej ofercie lamp w stylu rustykalnym znajdziecie między innymi lampy wiszące, a także karnisze, które mogą być ciekawym uzupełnieniem świetlnej aranżacji salonu, przedpokoju czy sypialni. Są to zarówno proste lampy rustykalne, w których postawiono na naturalne materiały i kolorystykę, jak i nieco bardziej ozdobne modele, po które możemy sięgnąć w aranżacjach inspirowanych wiejskimi dworkami. Wszystkich miłośników stylu rustykalnego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp rustykalnych w sklepie Komfort. Dokładamy również wszelkich starań, aby w naszym sklepie cały czas pojawiały się nowe lampy w stylu rustykalnym.

Lampy rustykalne – aranżacje

Jakie lampy rustykalne wybrać? Charakterystyczne dla tego stylu architektonicznego są naturalne materiały. Możemy więc postawić na lampy rustykalne z elementami z drewna. Sporą popularnością cieszą się również lampy rustykalne z kloszem słomkowym lub kloszem wykonanym z materiału. Tego rodzaju rustykalne lampy dają zwykle ciepłe światło idealnie wpisujące się w klimat takich aranżacji.

Jeśli chodzi o rodzaj oświetlenia, to lampy rustykalne to przede wszystkim lampy wiszące. Nowoczesna konstrukcja lamp sufitowych nie do końca pasuje do takich wnętrzach. Ciekawym dodatkiem do inspirowanego tym stylem wnętrza mogą być również kinkiety w stylu rustykalnym. Takie rustykalne lampy mogą posłużyć jako główne źródło światła w przedpokoju czy korytarzu. Z kolei w salonie czy sypialni kinkiety w stylu rustykalnym mogą pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia. Taki rustykalny kinkiet wykorzystać możemy do podkreślenia ciekawego elementu architektonicznego czy wyjątkowo efektownej dekoracji.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.