leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY W STYLU JAPOŃSKIM

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy w stylu japońskim

Elementy prostego, wręcz ascetycznego, a z drugiej strony pełnego harmonii stylu japońskiego od lat pojawiają się we wnętrzarskich aranżacjach w różnych stylach. Uporządkowane, minimalistyczne wnętrze w stylu japońskim pomaga nam zrelaksować się po całym dniu pracy i osiągnąć wewnętrzny spokój. Podobnie jak w przypadku każdego innego wnętrzarskiego trendu istotnym elementem stylu japońskiego jest również oświetlenie. Lampy w stylu japońskim to przede wszystkim modele o prostej geometrycznej formie przywodzącej nieco na myśl japońskie origami. Nasze lampy w stylu japońskim to między innymi lampy wiszące, które wykorzystać możemy w inspirowanym tym stylem salonie, sypialni czy jadalni. Oferujemy jednak również lampy w stylu japońskim podłogowe, a także niewielkie stołowe lampy. Taki dyskretny dodatek może być ciekawym uzupełnieniem aranżacji inspirowanej różnymi nowoczesnymi trendami. Jeżeli we wnętrzach cenicie sobie elegancką prostotę i harmonię, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie lampy w stylu japońskim są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Lampy japońskie – w jakich aranżacjach można je wykorzystać?

Lampy japońskie możemy wykorzystać nie tylko w aranżacjach w całości inspirowanych tym stylem. Elementy stylu japońskiego możemy z powodzeniem wprowadzić do wielu innych nowoczesnych aranżacji. Ze względu na swój minimalistyczny charakter i prostą formę, niektóre lampy japońskie możemy z powodzeniem wykorzystać we wnętrzach skandynawskich. Mimo że te dwa trendy wywodzą się z całkowicie odrębnych kręgów kulturowych, to jednak mają wiele cech wspólnych. Są to między innymi minimalizm, prostota czy zamiłowanie do naturalnych materiałów.

Po lampy japońskie możemy sięgnąć, urządzając również designerską nowoczesną aranżację. Generalnie lampy w stylu japońskim pasują do każdego wnętrza inspirowanego nowoczesnym minimalizmem i harmonią. Przy odrobinie dekoratorskiego wyczucia niektóre lampy japońskie wykorzystać możemy również w klasycznych wnętrzach.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.