Current Image

Filtry

GRES LAPPATO

99 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Czym jest gres lappato?

Czy kiedykolwiek słyszałeś, co to jest lappato? Jest to propozycja przede wszystkim dla osób, które nie potrafią zdecydować się pomiędzy matem a połyskiem. Lappato gres to półpolerowane wykończenie, które częściowo odbija promienie światła. Jest to efekt uzyskiwany dzięki częściowemu spolerowaniu szkliwa na powierzchni płytki. Tego typu rozwiązanie często jest porównywane do poruszonej tafli wody.

Opinie o gresie lappato jasno wskazują, że jest to produkt godny uwagi! Nie martw się o ceny gresu lappato — w ten sposób wykończone kafle nie różnią się znacznie pod względem ceny.

Mamy nadzieję, że wiesz już, co to jest gres lappato! W naszym sklepie Komfort, gres lappato jest chętnie wybierany przez klientów. Jeśli masz jakieś pytania z tym związane — odezwij się do nas, a my chętnie udzielimy Ci odpowiedzi!

Kafelki lappato — połączenie stylu i funkcjonalności

Kafle lappato stanowią dobrą propozycję dla nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Podobnie jak i inne płytki — posiadają wiele interesujących wzorów i barw. Warto również dodać, że płytki gresowe lappato są naprawdę funkcjonalne. Pomimo dyskretnych wybłyszczeń, ryzyko poślizgnięcia się na nich jest naprawdę niewielkie. Są odporne na wahania temperatury i nawet gdy się błyszczą — smugi i wszelkie zabrudzenia, nie rzucają się w oczy. Jedynym minusem jest nieco trudniejsze czyszczenie. Ze względu na fakturę kafli, ich dokładne wyczyszczenie wymaga większego wysiłku niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych płytek.

Płytka gresowa lappato jest produktem, na który musisz zwrócić uwagę przy aranżacji wnętrza. Może okazać się strzałem w dziesiątkę przy oświetleniu LED — ich nietuzinkowy błysk będzie wówczas o wiele bardziej widoczny.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady