Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE OPOCZNO

234 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe Opoczno — słów kilka o firmie

Opoczno to marka działająca na rynku od 1883 roku. Nie bez powodu określana jest mianem lidera. Płytki podłogowe z Opoczna są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Przepięknie się prezentują. Dodatkowo charakteryzują się wysoką odpornością i trwałością — znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, również tym o nasilonym ruchu.

Producent ten posiada w ofercie m.in. płytki ceramiczne podłogowe Opoczno. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych kafelków w naszym sklepie.

Kafelki podłogowe Opoczno — poznaj produkty wyjątkowej marki

Wybór płytek w dużej mierze zależy od Twoich potrzeb. Jeśli poszukujesz ciepłych płytek, imitujących drewno — bez problemu znajdziesz je w naszej ofercie. Proponujemy zarówno jasne i ciepłe propozycje, jak i te ciemne, które zagwarantują efekt tzw. zimnej elegancji.

W naszym sklepie nie brakuje również płytek imitujących kamień czy beton. Są to zarówno jasne, subtelne kolory, jak i ciemne czy też te, które szczególnie się wyróżniają. Dobrym tego przykładem są płytki, które swoim niecodziennym wyglądem nawiązują do kosmosu. Robią naprawdę ogromne wrażenie!

Płytki podłogowe Opoczno — cena

Ceny płytek podłogowych marki Opoczno uzależnione są od wielu czynników. To m.in. zastosowany materiał, styl czy też wymiary, które są naprawdę istotne. Ceny te wahają się pomiędzy 50 a nawet 300 zł za m². Wzory bardziej pożądane i wymagające będą kosztować więcej, z kolei tradycyjne, jednokolorowe płytki — mniej.

Marka Opoczno jako lider na rynku stawia przede wszystkim na jakość. Kupując płytki tej firmy, możesz być pewny ich trwałości. Ze względu na szeroki asortyment, każdy bez problemu znajdzie takie płytki Opoczno, które spełnią jego oczekiwania. Masz jakieś pytania? Nie wiesz, który produkt wybrać? Odezwij się do nas. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie Ci odpowiadać!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady