Filtry

Dekory

106 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dekory

Dekory to ozdobne elementy, które wykorzystujemy najczęściej do ożywienia jednolitej ściany z płytek. Dekory ścienne dostępne są w bardzo dużej liczbie kolorów, wzorów i formatów. Tak szeroki wybór daje nam bardzo dużą swobodę aranżacyjną, a odpowiednio dobrane dekory nadadzą kuchni czy łazience całkowicie nowego charakteru. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje aktualnie ponad 100 różnych dekorów, które można wykorzystać w aranżacji ściany czy podłogi z płytek ceramicznych. Są to zarówno dekory nowoczesne, jak i modele, które świetnie uzupełnią klasyczną łazienkę lub kuchnię. Staramy się również, aby nasza oferta dekorów łazienkowych i kuchennych była cały czas poszerzana o wzory z najnowszych kolekcji czołowych producentów ceramiki.

Dekory do łazienki i kuchni

Dekory stosujemy najczęściej w łazience i w kuchni. Wynika to z tego, że to właśnie w tych pomieszczeniach mamy zwykle do czynienia z płytkami ściennymi. Dekory mogą mieć kształt długiej wąskiej listwy, jak i format taki sam jak wybrane przez nas płytki. W nowych kolekcjach producentów ceramiki znajdziemy dekory do łazienki i dekory do kuchni ozdobione przeróżnymi oryginalnymi wzorami. W klasycznej aranżacji możemy wybrać dekory ozdobione motywami roślinnymi czy kwiatowymi. Dekory do łazienki minimalistycznej to między innymi wzory ozdobione prostymi motywami geometrycznymi. Z kolei w pełnej przepychu łazience w stylu glamour możemy postawić na dekory do łazienki lustrzane, metaliczne lub dekory z brokatem.

Dekory do kuchni i łazienki pełnią jednak nie tylko funkcje dekoracyjne. Odpowiednie wykorzystanie dekorów może również optycznie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie. Dużo zależy od tego jaki kształt, kolor i układ dekorów na ścianę wybierzemy. Dekory do łazienki czy kuchni wykorzystujemy również po to, aby wizualnie podzielić to pomieszczenie na poszczególne strefy. Dekory łazienkowe mogą w ciekawy sposób wyznaczać na przykład granice strefy kąpielowej. Taki wizualny podział może pomóc nam stworzyć harmonijną aranżację łazienki czy kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.