Filtry

Dekory

109 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dekory

Dekory to ozdobne elementy, które wykorzystujemy najczęściej do ożywienia jednolitej ściany z płytek. Dekory ścienne dostępne są w bardzo dużej liczbie kolorów, wzorów i formatów. Tak szeroki wybór daje nam bardzo dużą swobodę aranżacyjną, a odpowiednio dobrane dekory nadadzą kuchni czy łazience całkowicie nowego charakteru. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje aktualnie ponad 100 różnych dekorów, które można wykorzystać w aranżacji ściany czy podłogi z płytek ceramicznych. Są to zarówno dekory nowoczesne, jak i modele, które świetnie uzupełnią klasyczną łazienkę lub kuchnię. Staramy się również, aby nasza oferta dekorów łazienkowych i kuchennych była cały czas poszerzana o wzory z najnowszych kolekcji czołowych producentów ceramiki.

Dekory do łazienki i kuchni

Dekory stosujemy najczęściej w łazience i w kuchni. Wynika to z tego, że to właśnie w tych pomieszczeniach mamy zwykle do czynienia z płytkami ściennymi. Dekory mogą mieć kształt długiej wąskiej listwy, jak i format taki sam jak wybrane przez nas płytki. W nowych kolekcjach producentów ceramiki znajdziemy dekory do łazienki i dekory do kuchni ozdobione przeróżnymi oryginalnymi wzorami. W klasycznej aranżacji możemy wybrać dekory ozdobione motywami roślinnymi czy kwiatowymi. Dekory do łazienki minimalistycznej to między innymi wzory ozdobione prostymi motywami geometrycznymi. Z kolei w pełnej przepychu łazience w stylu glamour możemy postawić na dekory do łazienki lustrzane, metaliczne lub dekory z brokatem.

Dekory do kuchni i łazienki pełnią jednak nie tylko funkcje dekoracyjne. Odpowiednie wykorzystanie dekorów może również optycznie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie. Dużo zależy od tego jaki kształt, kolor i układ dekorów na ścianę wybierzemy. Dekory do łazienki czy kuchni wykorzystujemy również po to, aby wizualnie podzielić to pomieszczenie na poszczególne strefy. Dekory łazienkowe mogą w ciekawy sposób wyznaczać na przykład granice strefy kąpielowej. Taki wizualny podział może pomóc nam stworzyć harmonijną aranżację łazienki czy kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady