Current Image

Filtry

PŁYTKI ŚCIENNE 30X60

330 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki ścienne 30x60

Płytki ścienne 30x60 cm to jeden z najczęściej wybieranych ostatnio formatów. O dużej popularności płytek ściennych 30x60 cm świadczy również nasza oferta ceramiki w tym rozmiarze. W sklepie online Komfort posiadamy w stałej sprzedaży ponad 350 wzorów płytek ściennych 30x60 cm. Są to płytki z kolekcji różnych polskich i europejskich producentów ceramiki. Oferujemy między innymi płytki ścienne 30x60 cm Opoczno, Arte by Tubądzin, Cersanit, Stargres czy Absolut Keramika.

Jakie zalety mają płytki ścienne 30x60 cm? Płytki w takim dużym formacie pozwalają na stworzenie jednolitej powierzchni, która może optycznie powiększyć wnętrze. Efekt ten będzie szczególnie widoczny, jeśli postawimy na płytki ścienne 30x60 białe lub jasnoszare. Wybór takiego formatu płytek ściennych przekłada się również na łatwiejszy i szybszy montaż. Duży rozmiar oznacza bowiem mniej płytek i fug na danej powierzchni.

Płytka ścienna 30x60 – nie tylko do kuchni i łazienki

Płytki ścienne to praktycznie standard w przypadku takich pomieszczeń jak łazienka czy kuchnia. Jednak praktyczne zalety takiej dekoracji ścian sprawiają, że po płytki ścienne 30x60 sięgamy coraz częściej również w aranżacji innych pomieszczeń. Wielu producentów ceramiki oferuje również płytki ścienne 30x60 cm, które z powodzeniem można wykorzystać w aranżacji salonu. Na takie rozwiązanie decydujemy się często w przypadku surowych, nowoczesnych aranżacji loftowych czy industrialnych. W takim wnętrzu świetnie będzie wyglądała płytka ścienna 30x60 imitująca beton architektoniczny czy różne rodzaje naturalnego kamienia. W industrialnej aranżacji możemy postawić również na płytki ścienne 30x60 cm z wyglądu przypominające powierzchnię zardzewiałego metalu. Dużą popularnością cieszą się także płytki ścienne 30x60 ze wzorem marmuru. W zależności od tego, na jaką kolorystykę takich marmurowych płytek ściennych postawimy, możemy wykorzystać je zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i aranżacjach klasycznych i inspirowanych trendami retro.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady