Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE 60X60

295 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe 60×60

Duże kafelki, na przykład płytki podłogowe 60×60 cm cieszą się ostatnio sporą popularnością. Płytki wielkoformatowe 60×60 cm możemy wykorzystać w różnych stylach architektonicznych, tworząc naprawdę efektowne aranżacje wnętrz. Płytki podłogowe 60×60 cm to najczęściej płytki gresowe. Przy tak dużym rozmiarze płytek konieczne jest zastosowanie twardego i odpornego na pękanie materiału. Gresowe płytki podłogowe 60×60 cechują się bardzo wysoką odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Większość płytek podłogowych 60×60 z gresu można układać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki temu można stworzyć spójny wizualnie salon i taras lub położyć takie same płytki przed wejściem do domu i w wewnętrznym pomieszczeniu wejściowym. Gres podłogowy 60×60 cm cechuje się również bardzo niską nasiąkliwością. Dzięki temu płytki z tego materiału są odporne na zabrudzenia i bardzo łatwe w pielęgnacji.

Płytki podłogowe o szerokości 60 cm – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Duże płytki podłogowe o szerokości 60 cm możemy wykorzystać zarówno w przestronnych, jak i nieco mniejszych pomieszczeniach. W przypadku płytek wielkoformatowych podłogowych 60×60 cm bardzo ograniczona jest ilość fug. Daje to wrażenie jednolitej spójnej powierzchni i optycznie powiększa pomieszczenie. Efekt ten będzie jeszcze bardziej widoczny, jeżeli zdecydujemy się na płytki podłogowe 60 cm rektyfikowane. Taki rodzaj płytek można ułożyć praktycznie bezfugowo. Daje to bardzo ciekawy efekt jednolitej tafli.

Do jakich wnętrz pasują płytki podłogowe o szerokości 60 cm? Wielkoformatowe kafle można wykorzystać w naprawdę różnych stylach architektonicznych. Na płytki podłogowe 60×60 decydujemy się jednak najczęściej w nowoczesnych wnętrzach. W takim przypadku możemy postawić na przykład na płytki 60×60 imitujące beton architektonicznych. Taka szara podłoga świetnie sprawdzi zarówno w minimalistycznych, jak i industrialnych wnętrzach. Dużą popularnością cieszą się również płytki 60×60 imitujące różne rodzaje naturalnego marmuru.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.