Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE 30X30

32 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe 30x30 — dlaczego warto je wybrać?

Płytki 30x30 podłogowe stanowią popularny element wykończeniowy, który jest stosowany zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Wybierając odpowiednio dopasowane kafle, będziesz cieszyć się wyjątkowym designem pomieszczenia, a także długą żywotnością płytek. Płytki podłogowe 30x30 cm to jedna z najbardziej uniwersalnych opcji, jeśli chodzi o wymiary kafli. Przypadnie do gustu zwolennikom symetrii i każdemu, kto poszukuje ciekawego, choć klasycznego rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, przygotowaliśmy bogatą ofertę, która obejmuje płytki podłogowe 30x30 wysokiej jakości, dostępne w przeróżnych wersjach, jeśli chodzi o styl, fakturę czy zastosowany materiał. Płytki 30x30 podłogowe bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb i umieścisz je w każdym, dowolnie wybranym pomieszczeniu. Płytki podłogowe 30/30 świetnie imitują inne materiały, są trwałe i niebywale estetyczne!

Kafelki podłogowe 30x30 — stwórz wnętrze swoich marzeń!

Rodzaj wybranej podłogi do wnętrza ma ogromne znaczenie. Jeśli zdecydujesz się na płytki podłogowe 30x30, musisz jeszcze dobrać odpowiednią kolorystykę i styl. Jeśli dysponujesz wnętrzem o niewielkim metrażu, dobrym pomysłem będzie wybór jasnych kafelków, które pozwolą odrobinę powiększyć przestrzeń i odbiją światło. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko przeróżne wersje kolorystyczne, ale także kafle, które w zależności od Twoich preferencji — mogą imitować blachę, kamień, drewno czy metal. Nie brakuje również płytek monokolorowych czy tych w popularnym stylu patchwork.

Płytki podłogowe 30x30 — cena

Cena płytek podłogowych 30x30 uzależniona jest od wielu istotnych czynników, w tym:

  • producenta,
  • kolorystyki,
  • wzoru,
  • materiału,
  • dodatkowych cech.


  • U nas znajdziesz szereg propozycji — stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Proponujemy płytki podłogowe znanych i renomowanych firm w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady