leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE WENGE 80CM

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Eleganckie drzwi wewnętrzne wenge 80cm w sklepie Komfort

Ciemne odcienie koloru brązowego to domena eleganckich wnętrz inspirowanych stylem klasycznym, glamour czy mid-century modern. W takie aranżacje doskonale wpisują się brązowe meble, dodatki oraz oczywiście eleganckie drzwi wewnętrzne. A jednym z najpopularniejszych odcieni ciemnego brązu jest kolor wenge. Co to za kolor? Wenge to gatunek egzotycznego drewna używany w meblarstwie od lat. Nazwy tej używa się też często na określenie charakterystycznego dla tego materiału ciemnego, zbliżonego do czekoladowego odcienia brązu.

Jeśli planujesz wykorzystać ten szlachetny kolor w swoim wnętrzu, polecamy drzwi wewnętrzne wenge o standardowej szerokości 80 cm. W stałej sprzedaży mamy kilkanaście modeli drzwi wenge 80 cm z kolekcji znanych i cenionych polskich producentów stolarki otworowej. Są to między innymi drzwi wewnętrzne wenge 80 cm firmy DRE. Przypominamy też, że dostępne w naszym sklepie drzwi wewnętrzne wenge 80 z łatwością dostosujesz do własnych potrzeb. Konfigurator drzwi wewnętrznych pozwala na wybór wielu opcji i akcesoriów. Zachęcamy także do zakupu drzwi z montażem. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze.

Jakie drzwi wenge 80 cm znajdziesz w sklepie Komfort? Nasza oferta obejmuje zarówno drzwi pełne wenge, jak i wizualnie lekkie modele przeszklone. Pełne drzwi wewnętrzne w kolorze wenge zapewniają zwykle lepszą izolację termiczną i akustyczną od modeli przeszklonych. Jest to więc idealne rozwiązanie w przypadku pomieszczeń, które chcesz dodatkowo wyciszyć i zapewnić w nich większą prywatność. Z kolei przeszklone drzwi wewnętrzne wenge 80 cm są wizualnie lżejsze i pozwalają na lepszy dostęp światła do pomieszczenia. Przeszklenia w drzwiach wenge przyjmują różne formy i kształty. Od niemal całkiem przeszklonych drzwi francuskich w kolorze wege, aż po nowoczesne skrzydła z poziomymi lub pionowymi szklanymi wstawkami. Kiedy wybrać przeszklone drzwi wewnętrzne wenge 80 cm? Jest to idealny wybór, jeśli chcesz zachować lepszą komunikację między oddzielonymi drzwiami przestrzeniami i dodatkowo doświetlić pomieszczenie.

Wybór między skrzydłami pełnymi i przeszklonymi to nie jedyna decyzja, którą będziesz musiał podjąć przy zakupie drzwi wenge 80cm. Do wyboru masz także dwie konstrukcje skrzydła (przylgową i bezprzylgową), rodzaj zamka, wypełnienia drzwi czy ilość zawiasów. Wiele opcji personalizacji produktów pozwoli Ci dopasować drzwi wewnętrzne wenge do Twoich potrzeb i warunków w danym wnętrzu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.