Current Image

Filtry

PANELE WINYLOWE SZARE

75 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe szare

Na podłogi winylowe decyduje się coraz więcej osób urządzających dom czy mieszkanie. Panele winylowe to rozwiązanie niezwykle trwałe, łatwe w montażu i estetyczne. Panele LVT dostępne są w przeróżnych kolorach. W ofercie czołowych producentów nie zabrakło także szarych paneli winylowych. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. Panele winylowe szare  odnajdą się praktycznie w każdym wnętrzu. Dzięki odporności podłóg winylowych na wilgoć panele winylowe szare wykorzystamy nie tylko w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. Z powodzeniem można stosować je również w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci jak kuchnia, łazienka czy pomieszczenia wejściowe.

Panele winylowe szare jasne drewno czy beton dekoracyjny?

Szare panele winylowe to nie tylko modele imitujące naturalne drewno. Dużą popularnością wśród paneli winylowych szarych cieszą się także wzory naśladujące beton dekoracyjny, płytki ceramiczne czy kamień. Podłoga z naturalnego kamienia lub betonu architektonicznego wiąże się zwykle ze sporymi kosztami, a często również z problemami natury technicznej. Panele winylowe szare imitujące te materiały to o wiele tańszy i prostszy w montażu sposób na taką podłogę. Dzięki warstwie fotograficznej szare panele winylowe będą idealnie naśladować te materiały. Podłoga winylowa imitująca beton dekoracyjny sprawdzi się świetnie na przykład we wnętrzach w stylu industrialnym. Co ważne, podłoga winylowa jest wodoodporna i nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu szare panele winylowe ze wzorem betonu, ceramiki czy kamienia mogą posłużyć nam do stworzenia efektownej aranżacji również w kuchni, czy łazience.

W przypadku bardziej tradycyjnych wnętrz dobrym wyborem mogą być panele winylowe szare jasne ze wzorem naturalnego drewna. Winylowa podłoga imitująca naturalne drewno w szarym odcieniu sprawdzi się zarówno we wnętrzach skandynawskich, jak i w tak modnych ostatnio, eklektycznych stylizacjach boho.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.