Current Image

Filtry

PANELE WINYLOWE ŁĄCZONE NA CLICK

413 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe łączone na click

Bardzo wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia, niewrażliwość na wodę oraz niezwykle szeroka gama dostępnych wzorów, to tylko kilka zalet, które wyróżniają panele winylowe. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaj paneli LVT: panele klejone oraz panele winylowe łączone na click. Panele klejone montowane są na stałe do podłoża za pomocą specjalnego kleju poliuretanowego. Takie rozwiązanie sprawia, że paneli klejonych nie musimy dylatować. W praktyce panele winylowe na klej wykorzystywane są jednak przede wszystkim w dużych obiektach użyteczności publicznej, sklepach wielkopowierzchniowych itd. Do lokali mieszkalnych dużo częściej wybieramy łatwe w montażu panele winylowe łączone na click.

To właśnie panele LVT na click stanowią zdecydowaną większość naszej oferty podłóg winylowych. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest aż kilkaset rodzajów paneli winylowych na click. Znajdziecie w wśród nich panele LVT imitujące naturalne drewno, kamień, beton czy płytki ceramiczne. Jeśli szukacie trwałej i łatwej w montażu podłogi, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli winylowych łączonych na click.

Panele winylowe na click – najważniejsze zalety

  • Największym atutem paneli winylowych na click jest bardzo łatwy montaż. W większości przypadków panele winylowe łączone na click możemy położyć samodzielnie bez pomocy fachowca. W trakcie montażu paneli LVT na click musimy pamiętać o konieczności pozostawienia szpary dylatacyjnej przy ścianie oraz przy drzwiach.
  • Panele winylowe na click nie są na stałe przytwierdzone do podłoża. Dzięki temu możemy je w razie potrzeby w łatwy sposób zdemontować. Jest to bardzo przydatne również w sytuacji, gdy chcemy wymienić pojedynczy uszkodzony lub zużyty element paneli.
  • Panele winylowe na click układa się na specjalnym podkładzie. W przypadku pomieszczeń bez ogrzewania podłogowego podkład zapewnia dodatkową izolację i poprawia komfort termiczny. Panele LVT łączone na click można oczywiście stosować również w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.