leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PANELE WINYLOWE DO BIURA

88 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe do biura

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z małym biurem, czy dużą powierzchnią typu open space, podłoga w takim lokalu poddawana jest na co dzień wielu próbom i intensywnej eksploatacji. Niezwykle trwałe panele winylowe do biura będą w stanie sprostać wszystkim tego rodzaju wyzwaniom. Panele winylowe do biura są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy zarysowania. Nie tracą również swojego oryginalnego koloru i nie blakną nawet po długiej ekspozycji na działanie promieni słonecznych.

Panele winylowe do biura w sklepie Komfort to ponad 100 różnych modeli i wzorów z katalogów takich producentów jak Quick-Step, Rocko Vinyl czy Krono Original. Jeśli szukacie trwałej podłogi winylowej do biura, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Panele winylowe w biurze – najważniejsze zalety?

Na temat zalet podłóg winylowych można pisać długo. W przypadku paneli winylowych w biurze do największych atutów możemy zaliczyć:

  • Bardzo wysoką odporność paneli winylowych na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Jeżeli wybierzemy panele winylowe do biura o odpowiedniej, przeznaczonej do lokali użytkowych klasie, to taka podłoga posłuży nam przez długie lata.
  • Panele winylowe w biurze pomagają również wyciszyć pomieszczenie. Winylowa podłoga w biurze będzie tłumić odgłosy kroków, przesuwanych mebli itd. Jest to dużą zaletą szczególnie w przypadku powierzchni open space, na których pracuje większa liczba osób.
  • Jeżeli zdecydowaliśmy się na panele winylowe do biura łączone na click, to możemy łatwo wymienić uszkodzone lub zużyte elementy, bez konieczności wymiany całej podłogi.
  • Panele winylowe w biurze są również bardzo łatwe w pielęgnacji. Wierzchnia, przezroczysta warstwa poliuretanu nie tylko chroni panele winylowe do biura przed uszkodzeniami. Sprawia również, że bardzo łatwo usunąć z ich powierzchni wszelkie plamy i zabrudzenia.
  • Panele winylowe do biura dostępne są w bardzo dużej liczbie wzorów i kolorów. Dzięki temu możemy zaaranżować w biurze podłogę imitującą nie tylko naturalne deski, ale również inne nowoczesne materiały: beton architektoniczny, gresowe płytki czy różne rodzaje naturalnego kamienia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.