Current Image

Filtry

PANELE WINYLOWE DĄB

452 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe dąb

Wodoodporne, wytrzymałe, estetyczne i łatwe w pielęgnacji panele winylowe zdobywają coraz więcej zwolenników. Panele LVT dostępne są w bardzo dużej ilości wzorów i kolorów. Najpopularniejsze są panele imitujące naturalne drewno, a wśród nich prym wiodą panele winylowe dąb. Panele winylowe dąb swój wygląd zawdzięczają specjalnej warstwie fotograficznej. Dzięki nowoczesnym technologiom zdobiący panele wzór do złudzenia przypomina naturalne drewno z charakterystycznym usłojeniem. Warstwa fotograficzna chroniona jest przez niezwykle odporną warstwę winylową. To właśnie dzięki niej panele LVT są tak wytrzymałe i zachowują swój oryginalny wygląd przez długie lata. Obok paneli winylowych dąb czołowi producenci oferują również wzory imitujące inne gatunki drewna, a także takie materiały jak ceramika, naturalny kamień czy beton dekoracyjny. Podłogi winylowe są również wodoodporne, dzięki czemu panele winylowe dąb możemy wykorzystać również w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka.

Panele winylowe dąb naturalny czy bielony?

Panele winylowe dąb dostępne są w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Najbardziej uniwersalnym wyborem są panele winylowe dąb naturalny. Świetnie odwzorowują one wygląd naturalnej dębowej podłogi. Po panele winylowe w kolorze naturalnego dębu możemy sięgnąć w przypadku bardzo różnych wnętrzarskich aranżacji. Winylowa podłoga dąb naturalny sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, klasycznych wnętrzach, w stylizacjach eklektycznych, jak i w bardziej nowoczesnych aranżacjach. Na panelach winylowych naturalny dąb świetnie będą wyglądać zarówno meble drewniane, jak i nowoczesne meble ze szkła i metalu.

Dużą popularnością cieszą się jednak również panele winylowe dąb bielony. Takie białe podłogi to idealny wybór w przypadku wnętrza w stylu skandynawskim, prowansalskim czy rustykalnym. Wbrew pozorom podłoga z paneli winylowych w kolorze bielonego dębu może się sprawdzić także w przypadku bardziej nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.