Current Image

Filtry

PANELE WINYLOWE DO PRZEDPOKOJU

564 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe do przedpokoju

Panele winylowe to rozwiązanie, które wybieramy nie tylko w przypadku salonu. Ze względu na swoje właściwości panele winylowe sprawdzą się świetnie we wszystkich pomieszczeniach narażonych na częste i długotrwałe działanie wilgoci. Dotyczy to nie tylko kuchni czy łazienek. Panele winylowe możemy z powodzeniem położyć również w przedpokoju. Panele winylowe do przedpokoju to dobry pomysł jeszcze z jednego praktycznego względu. Panele winylowe do przedpokoju posiadają bardzo wytrzymałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne zewnętrzną warstwę. Jest to szczególnie ważne w przypadku podłogi w pomieszczeniach wejściowych, do których często wchodzimy w obuwiu. Zaletą paneli winylowych do przedpokoju jest również bardzo szeroka gama dostępnych wzorów i kolorów. Możemy wybierać pomiędzy panelami do przedpokoju imitującymi różne gatunki drewna a panelami naśladującymi inne materiały jak kamień, płytki czy beton architektoniczny.

Panele winylowe w przedpokoju – jaki kolor i wzór wybrać?

To, jaki rodzaj paneli podłogowych do przedpokoju wybrać, zależy przede wszystkim od aranżacji całego pomieszczenia wejściowego. Z jednej strony dobrym pomysłem mogą być jasne panele winylowe do przedpokoju. Winylowe panele białe, jasnoszare, czy takie w odcieniu jasnego naturalnego drewna będą optycznie powiększać ciasny zwykle przedpokój i nadawać mu lekkości. Z drugiej jednak strony na jasnych panelach do przedpokoju będą bardziej widoczne ziemia czy błoto wniesione z zewnątrz.

W kwestii wzoru dużą popularnością cieszą się panele winylowe do przedpokoju imitujące różne gatunki drewna. Wybór jest tu naprawdę duży, a nowoczesne technologie fotograficzne sprawiają, że wzór na panelach winylowych do przedpokoju do złudzenia przypomina prawdziwe drewno. W pomieszczeniu wejściowym czy w korytarzu świetnie sprawdzą się również panele winylowe imitujące inne materiały. Panele winylowe do przedpokoju mogą więc naśladować płytki ceramiczne, naturalny kamień, beton architektoniczny czy nawet luksusowy marmur.  W większości przypadków takie panele winylowe do przedpokoju będą dużo tańsze niż naturalne materiały tego rodzaju.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.