Current Image

Filtry

PANELE WINYLOWE JASNE

47 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe jasne

Kolor i wzór podłogi jest jednym z najistotniejszych elementów aranżacji całego pomieszczenia. Stosunkowo uniwersalnym wyborem są jasne podłogi, które będą dobrze wyglądać w prawie każdym wnętrzu. Uniwersalność to jednak nie jedyna zaleta jasnych paneli podłogowych. Jasna podłoga winylowa będzie również optycznie powiększała i rozjaśniała pomieszczenie. Po panele winylowe jasne możemy więc sięgnąć w przypadku niewielkich pomieszczeń z ograniczonym dostępem światła słonecznego. Na takich panelach winylowych będą dobrze wyglądać zarówno meble jasne, jak i meble z ciemnego drewna czy malowanego na czarno metalu. Jedynym minusem paneli winylowych jasnych jest to, że ewentualne zabrudzenia są na nich nieco bardziej widoczne. Warto jednak pamiętać, że panele winylowe są bardzo łatwe w pielęgnacji.

Panele winylowe jasne drewno czy kamień?

Czołowi producenci dobrej jakości podłóg LVT oferują panele winylowe jasne w bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów. To, czy wybrać panele winylowe jasne drewno, czy może panele imitujące kamień lub beton, zależy w dużej mierze od naszych preferencji i wybranej aranżacji pomieszczenia. Panele winylowe jasne drewno są najbardziej uniwersalne. Sprawdzą się w większości mieszkaniowych aranżacji. Panele winylowe imitujące jasne drewno sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, designerskich wnętrzach, minimalistycznym stylu skandynawskim czy bardziej tradycyjnych aranżacjach. Do wyboru mamy przeróżne odcienie takich jasnych winylowych paneli drewnopodobnych odzwierciedlające różne gatunki drewna.

W nowych kolekcjach podłóg LVT obok paneli winylowych imitujących jasne drewno znajduje się również całkiem sporo wzorów odzwierciedlających inne, naturalne materiały. Możemy więc wybrać jasne panele winylowe imitujące naturalny kamień, beton architektoniczny, czy nawet marmur. Tego rodzaju panele winylowe jasne, ze względu na ich odporność na wilgoć, możemy z powodzeniem wykorzystać również w łazienkach czy kuchniach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.