gres fiorenza gpt1136 beige mat rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100493832

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Fiorenza
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Fiorenza |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Fiorenza
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Fiorenza |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres fiorenza gpt1136 beige mat rectified 59,8x119,8 senti ceramica
Nr kat. 100493832
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu



















