gres power beige mat rectified 59,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100367718
opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Power
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Power |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Power
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące beton |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Power |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres power beige mat rectified 59,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100367718
Niezbędne do montażu











