gres brave beige str 59,8x119,8 arte
Nr kat. 100603453
opis produktu
Gres Brave Beige Str to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym beżowym odcieniu. Format 59,8x119,8 cm doskonale sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu przez kuchnię po łazienkę. Strukturalna powierzchnia dodaje głębi i trójwymiarowości, tworząc ciekawe efekty wizualne na ścianie. Beżowa kolorystyka wprowadza do wnętrza ciepło i harmonię, idealnie komponując się z różnymi stylami aranżacji. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu przez lata użytkowania. Ceramiczne płytki są odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu czystości. Produkty z kolekcji Brave można ze sobą łączyć, zapewniając spójność kolorystyczną i rozmiarową w całej aranżacji. Polski produkt marki Arte by Tubądzin łączy wysoką jakość z ponadczasowym designem. Idealne rozwiązanie dla osób szukających eleganckich płytek o naturalnym wyglądzie kamienia.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Brave
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | TUBĄDZIN MANAGEMENT GROUP SP. Z O.O |
| Kolekcja: | Brave |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Brave Beige Str to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym beżowym odcieniu. Format 59,8x119,8 cm doskonale sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu przez kuchnię po łazienkę. Strukturalna powierzchnia dodaje głębi i trójwymiarowości, tworząc ciekawe efekty wizualne na ścianie. Beżowa kolorystyka wprowadza do wnętrza ciepło i harmonię, idealnie komponując się z różnymi stylami aranżacji. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu przez lata użytkowania. Ceramiczne płytki są odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu czystości. Produkty z kolekcji Brave można ze sobą łączyć, zapewniając spójność kolorystyczną i rozmiarową w całej aranżacji. Polski produkt marki Arte by Tubądzin łączy wysoką jakość z ponadczasowym designem. Idealne rozwiązanie dla osób szukających eleganckich płytek o naturalnym wyglądzie kamienia.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Brave
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | TUBĄDZIN MANAGEMENT GROUP SP. Z O.O |
| Kolekcja: | Brave |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres brave beige str 59,8x119,8 arte
Nr kat. 100603453
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu







