gres loft blue mat rectified 60x120 senti ceramica
Nr kat. 100458398

opis produktu

Długość: 120 cm
Grubość: 9 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne imitujące blachę
Płytki imitujące blachę
Płytki podłogowe imitujące blachę
Płytki ścienne niebieskie
Płytki podłogowe niebieskie
Imitujące blachę
Imitujące blachę
Imitujące blachę
Metalizowane
Metalizowane
Metalizowane
Niebieskie
Niebieskie
Loft
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Metalizowane |
| Ilość twarzy: | 4 |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Loft |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Metalizowane |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Długość: 120 cm
Grubość: 9 mm
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne imitujące blachę
Płytki imitujące blachę
Płytki podłogowe imitujące blachę
Płytki ścienne niebieskie
Płytki podłogowe niebieskie
Imitujące blachę
Imitujące blachę
Imitujące blachę
Metalizowane
Metalizowane
Metalizowane
Niebieskie
Niebieskie
Loft
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Metalizowane |
| Ilość twarzy: | 4 |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Loft |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Metalizowane |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres loft blue mat rectified 60x120 senti ceramica
Nr kat. 100458398
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu















