gres tarasowo-balkonowy atakama 2.0 light grey mat rectified 59,3x59,3 cersanit
Nr kat. 100236743

opis produktu
Płytki podłogowe GRES ATAKAMA 2.0 LIGHT GREY MAT RECT 59,3X59,3 OPOCZNO to materiał utrzymany w stylu imitującym kamień. Prezentowana płytka podłogowa szara o kwadratowym kształcie i wymiarach 59,8 cm szerokości, 59,8 cm długości oraz 2 cm grubości sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach – nowoczesnych, naturalnych i industrialnych. Produkt mrozoodporny, antypoślizgowy, odporny na ścieranie i nie ulegający plamieniu. Dzięki temu gres stanowi gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości użytkowania. Płytki podłogowe można montować na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.700 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Atakama 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.3 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 59X59 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Płytki podłogowe GRES ATAKAMA 2.0 LIGHT GREY MAT RECT 59,3X59,3 OPOCZNO to materiał utrzymany w stylu imitującym kamień. Prezentowana płytka podłogowa szara o kwadratowym kształcie i wymiarach 59,8 cm szerokości, 59,8 cm długości oraz 2 cm grubości sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach – nowoczesnych, naturalnych i industrialnych. Produkt mrozoodporny, antypoślizgowy, odporny na ścieranie i nie ulegający plamieniu. Dzięki temu gres stanowi gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości użytkowania. Płytki podłogowe można montować na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.700 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Atakama 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.3 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 59X59 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres tarasowo-balkonowy atakama 2.0 light grey mat rectified 59,3x59,3 cersanit
Nr kat. 100236743
Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
0,70m21 paczka

Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
0,70m21 paczka



Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
0,70m21 paczka

Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
0,70m21 paczka



opis produktu
Płytki podłogowe GRES ATAKAMA 2.0 LIGHT GREY MAT RECT 59,3X59,3 OPOCZNO to materiał utrzymany w stylu imitującym kamień. Prezentowana płytka podłogowa szara o kwadratowym kształcie i wymiarach 59,8 cm szerokości, 59,8 cm długości oraz 2 cm grubości sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach – nowoczesnych, naturalnych i industrialnych. Produkt mrozoodporny, antypoślizgowy, odporny na ścieranie i nie ulegający plamieniu. Dzięki temu gres stanowi gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości użytkowania. Płytki podłogowe można montować na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.700 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Atakama 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.3 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 59X59 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


