leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BRODZIKI KOŁO

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki Koło

Koło to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek wyposażenia łazienek. Firma ta może poszczycić się już niemal 60-letnią tradycją oraz bardzo szeroką gamą innowacyjnych produktów do łazienek. W ofercie marki Koło nie mogło zabraknąć również funkcjonalnych, nowoczesnych brodzików łazienkowych. Brodziki Koło wykonane są z najwyższej jakości sanitarnego akrylu. Materiał ten ma niezwykle gładką i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Akryl jest również ciepły w dotyku, co dodatkowo uprzyjemnia nam czas spędzony pod prysznicem. Zaletą brodzików akrylowych Koło jest także ich niewielki ciężar. Ułatwia to nie tylko transport brodzika, ale również jego montaż. Jeśli szukacie dobrej jakości, funkcjonalnego brodzika, to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą brodzików Koło dostępnych aktualnie w naszym sklepie.

Brodzik Koło – półokrągły czy kwadratowy?

W szerokiej ofercie brodzików Koło dostępne są modele w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki dużej gamie produktów, bez większych problemów znajdziecie brodzik Koło dopasowany do układu Waszej łazienki. Brodziki Koło półokrągłe to modele zaprojektowane z myślą o montażu w narożniku łazienki. Brodziki Koło półokrągłe nie są może tak komfortowe, jak modele kwadratowe, czy prostokątne. Pozwalają jednak na dodatkową oszczędności miejsca, co jest niezwykle ważne w trakcie aranżowania małych łazienek. W takim przypadku najlepiej połączyć brodzik półokrągły Koło z kabiną z drzwiami przesuwnymi. Taka konstrukcja kabiny sprawia, że drzwi nie będą kolidować z innymi elementami wyposażenia małej łazienki.

Jeśli dysponujemy w łazience nieco większą ilością wolnej przestrzeni, możemy zdecydować się na brodzik Koło kwadratowy lub prostokątny. Oferują one zdecydowanie większą swobodę ruchu niż modele półokrągłe lub pięciokątne. Takie brodziki mogą być umiejscowione zarówno w narożniku łazienki, jak i w centralnym punkcie ściany. Brodziki Koło kwadratowe i prostokątne to modele o szerokości od standardowych 80 cm, aż po 140 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.