Current Image

Filtry

BRODZIKI CZARNE

100 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki czarne

Z aranżacją łazienki od lat kojarzy nam się przede wszystkim kolor biały. Nie da się ukryć, że to właśnie po białą armaturę sięgamy najczęściej. Jednak popularność kilku nowoczesnych i minimalistycznych stylów architektonicznych sprawiła, że na rynku zaczęły pojawiać się brodziki, umywalki czy wanny również w innych kolorach. Świetnym przykładem tego nowego kolorystycznego trendu są brodziki czarne.

Brodziki prysznicowe w kolorze czarnym pojawiły się zarówno w ofercie polskich, jak i zagranicznych producentów wyposażenie łazienek. W naszym sklepie internetowym znajdziecie między innymi brodziki czarne hiszpańskiej marki Roca, czy też rodzimego producenta – firmy New Trendy. Oferujemy także czarne brodziki z katalogów Deante, Schedpol czy Besco.

Jak powstają brodziki czarne? Osiągnięcie takiego koloru wymagało od producentów zastosowania innowacyjnych materiałów. Czarne brodziki powstają najczęściej z nowoczesnych kompozytów mineralnych lub tak zwanych konglomeratów. Są to materiały o bardzo wysokiej trwałości, świetnych parametrach technicznych i miłej w dotyku strukturze przypominającej naturalny kamień.

Czarny brodzik – aranżacje

W jakich aranżacjach można wykorzystać czarny brodzik prysznicowy? Po brodziki w kolorze czarnym sięgamy najczęściej w przypadku surowych, nowoczesnych aranżacji. Czarny brodzik będzie świetnym dodatkiem na przykład do łazienki w stylu industrialnym lub loftowym. Możemy połączyć go z płytkami imitującymi beton architektoniczny i bateriami w kolorze miedzianym.

Po czarny brodzik możemy sięgnąć także, urządzając minimalistyczną łazienkę w stylu skandynawskim. W takim przypadku czarny brodzik prysznicowym może być kontrastowym elementem, który przełamie monotonię białej łazienki.

Kolor czarny świetnie sprawdzi się również w łazienkach w stylu glamour. W takiej aranżacji czarny brodzik i ciemne płytki możemy zestawić z baterią prysznicową w kolorze złotym. Taki metaliczny akcent skutecznie rozjaśni ciemną kabinę i doda jej tak charakterystycznego w stylu glamour blasku.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady