Current Image

Filtry

BRODZIKI SCHEDPOL

67 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodzik Schedpol

Schedpol to jeden z czołowych, polskich producent brodzików podpłytkowych oraz akrylowych. Firma Schedpol może pochwalić się już 40-letnim doświadczeniem w branży wyrobów z tworzyw sztucznych. Pod marką Schedpol powstał szereg nowatorskich rozwiązań wykorzystywanych w aranżacji łazienek. Już od kilkunastu lat firma ta oferuje zintegrowane brodziki akrylowe. Z czasem oferta firmy została wzbogacona również o brodziki Schedpol podpłytkowe, odpływy liniowe, wanny akrylowe, a także szeroką gamę mebli i akcesoriów łazienkowych. Dziś brodziki Schedpol dostępne są w największych salonach łazienkowych w Polsce. Jeżeli szukacie nowoczesnego i trwałego brodzika, zachęcamy do zapoznania się z ofertą brodzików akrylowych oraz brodzików podpłytkowych Schedpol w sklepie Komfort.

Schedpol brodzik podpłytkowy

Sztandarowym, cieszącym się największą popularnością, produktem firmy Schedpol są aktualnie brodziki podpłytkowe. Wybierając posadzkowy brodzik podpłytkowy Schedpol, możemy stworzyć atrakcyjną wizualnie i funkcjonalną łazienkę w praktycznie każdym stylu. Brodzik podpłytkowy Schedpol będzie idealnym wyborem w przypadku łazienek nowoczesnych w stylu industrialnym czy też minimalistycznych łazienek w klimacie skandynawskim. Oczywiście brodzik podpłytkowy Schedpol możemy równie dobrze wykorzystać w klasycznej łazience.

Jakie są podstawowe zalety takiego rozwiązania jak brodzik posadzkowy Schedpol? Po pierwsze pozwala na stworzenie kabiny prysznicowe bez progu. Daje to wrażenie przestrzeni i jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Kabina bez progu zwiększa także bezpieczeństwo korzystania z brodzika przez osoby starsze czy małe dzieci.

Brodziki podpłytkowe Schedpol posiadają zintegrowaną płytę spadkową, która zapewnia optymalne odprowadzenie wody. Brodziki te posiadają również bardzo szczelną izolację. Montaż brodzika podpłytkowego Schedpol przebiega więc dużo szybciej niż w przypadku alternatywnego rozwiązania – odpływu liniowego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady