leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BRODZIKI SANPLAST

100 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki Sanplast

Sanplast to jeden z czołowych polskich producentów kompleksowego wyposażenia łazienek. Sztandarowe produkty tej firmy to kabiny prysznicowe, brodziki, wanny i umywalki. Brodziki Sanplast łączą w sobie 30 lat doświadczenia, nowoczesne wzornictwo i zaawansowane technologie produkcji. Brodziki Sanplast to zarówno modele półokrągłe, idealne do niewielkich łazienek, jak i komfortowe brodziki kwadratowe i prostokątne. Brodziki Sanplast to również różnego rodzaju brodziki asymetryczne, które możemy wykorzystać w łazienkach wymagających specjalnych, indywidualnych rozwiązań.

Również rozmiar brodzika Sanplast bez problemu dopasujemy do projektu naszej łazienki. Poza popularnymi brodzikami Sanplast 80 x 80 cm i 90 x 90 cm producent ten oferuje również mniej standardowe rozmiary. W tym także niezwykle komfortowe, duże brodziki o długości nawet 150 czy 160 cm.

Brodzik Sanplast mineralny czy akrylowy?

Oferta brodzików tej marki obejmuje zarówno klasyczne akrylowe modele, jak i brodziki Sanplast mineralne. Czym różnią się te dwa rodzaje brodzików Sanplast? Brodziki akrylowe to prawdziwa łazienkowa klasyka. Jest to materiał lekki, bezpieczny i ciepły w dotyku. Brodziki akrylowe Sanplast są bardzo łatwe w pielęgnacji i na długie lata zachowają atrakcyjny wygląd.

Brodziki Sanplast mineralne dostępne są między innymi w kolekcjach Space Mineral, Structure Mineral, Open Mineral, Open Structure Mineral. Są one wykonane ze specjalnych, mineralnych konglomeratów, które łączą w sobie znakomite właściwości użytkowe i modny designerski wygląd. Brodziki mineralne Sanplast posiadają gładką, pozbawioną porów powierzchnię, która jest łatwa w pielęgnacji i nie sprzyja rozwojowi bakterii. Brodziki mineralne są również odporne na działanie chemikaliów, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Brodziki mineralne Sanplast to przede wszystkim modele niskie lub całkowicie pozbawione progu i przystosowane do wpuszczenia w posadzkę. Możemy je więc wykorzystać do stworzenia tak popularnych ostatnio kabin prysznicowych typu walk in.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.