leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BRODZIKI BESCO

47 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodzik Besco

Besco to w 100% polski producent brodzików prysznicowych i innych elementów armatury łazienkowej. Brodziki Besco łączą w sobie przystępną cenę, maksymalną funkcjonalność i nowoczesny design, idealnie wpisujący się w aktualne trendy w aranżacji łazienek. Za brodzikami Besco stoi już ponad 25 lat doświadczenia. Doświadczenie to połączone jest z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Przy produkcji brodzików Besco wykorzystuje się między innymi takie technologie jak termoformowanie, najwyższej klasy kompozyty sanitarne czy odlewy mineralne. Marka Besco ma na swoim koncie również unikatowe technologie Besco BeSafe oraz Besco ProClean. W przypadku brodzików Besco wykorzystywane jest pierwsze z tych rozwiązań. Powłoka BeSafe to specjalna warstwa antypoślizgowa, którą pokrywane są brodziki lub wanny. Warstwa ta ma bardzo delikatną strukturę, która nie wpływa na codzienne sprzątanie brodzika, czy jego walory estetyczne. Antypoślizgowe właściwości sprawiają, że brodziki Besco są dużo bezpieczniejsze dla osób starszych czy małych dzieci.

Brodzik prysznicowy Besco

W sklepie internetowym Komfort dostępna jest szeroka i stale powiększana oferta brodzików prysznicowych Besco. Są to brodziki prysznicowe z kilku różnych kolekcji tego producenta. Zarówno klasyczne, uniwersalne brodziki Besco kwadratowe i prostokątne, jak i brodziki półokrągłe czy asymetryczne, które mogą sprawdzić się szczególnie w przypadku małych łazienek. Brodzik prysznicowy Besco to idealny dodatek do nowoczesnej lub minimalistycznej łazienki. W katalogu brodzików Besco coś dla siebie znajdą jednak również miłośnicy klasycznych aranżacji.

Wiele modeli brodzików tej marki możemy zamontować zarówno w klasyczny sposób na posadzce, jak i wpuścić je w podłoże, tworząc bezprogrową kabinę prysznicową. Oczywiście brodziki prysznicowe to tylko część oferty marki Besco. Jeżeli urządzacie łazienkę, mogą Was zainteresować również wanny, umywalki i kabiny prysznicowe tego polskiego producenta.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.