Current Image

Filtry

BRODZIKI DEANTE

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki Deante

Polska marka Deante już od początku swojej działalności stawiała na rozwiązania przyjazne nie tylko dla użytkownika, ale również dla środowiska naturalnego. Filozofia ta znalazła odzwierciedlenie w procesie produkcji, w którym stawia się przede wszystkim na trwałe i długowieczne materiały, a także rozwiązania redukujące zużycie wody. Efektem tej filozofii są między innymi nowoczesne brodziki Deante. Marka ta oferuje bardzo szeroki wybór brodzików dedykowanych do różnego rodzaju kabin prysznicowych. W niewielkiej łazience, w której szczególnie zależy nam na oszczędności miejsca możemy postawić na narożny brodzik Deante półokrągły lub pięciokątny. Natomiast w dużym pomieszczeniu możemy pozwolić sobie na jeden z dużych i komfortowych modeli prostokątnych.

Brodziki Deante w ofercie naszego sklepu online to kilkadziesiąt modeli z najnowszego katalogu tej marki. Producent ten posiada w swojej ofercie klasyczne białe brodziki Deante wykonane z dobrze znanego nam akrylu sanitarnego, jak i stworzone z nowoczesnych kompozytów mineralnych brodziki Deante czarne czy szare.

Brodzik Deante – jaki wybrać?

To, jaki brodzik Deante wybrać do naszej łazienki zależy przede wszystkim od jej wielkości, układu oraz stylu, w jakim została urządzona. W łazience inspirowanej klasycznymi trendami możemy postawić na standardowy biały brodzik Deante akrylowy. Do wyboru mamy zarówno głębokie brodziki Deante, jak i tak popularne ostatnio niskie brodziki wpuszczane w posadzkę. Taki niski brodzik Deante wykorzystać możemy na przykład do stworzenia kabiny prysznicowej typu walk in. Niskie brodziki Deante, zamontowane na poziomie podłogi mogą również optycznie powiększyć łazienkę.

Bardzo ciekawą propozycją, którą możemy znaleźć w najnowszej kolekcji tej marki, są również brodziki Deante czarne. Stworzenie brodzików w tym kolorze stało się możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych kompozytów mineralnych. Jest to materiał, który strukturą i fakturą przypomina naturalny kamień, a dodatkowo ma bardzo dobre parametry techniczne i właściwości antypoślizgowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.