Current Image

Filtry

BRODZIKI CERSANIT

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Brodzik Cersanit

Za polską marką Cersanit stoi już wiele lat doświadczenia i niezwykle nowoczesna infrastruktura produkcyjna. Brodziki Cersanit cieszą się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju, ale również w innych państwach Europy Zachodniej. Brodziki Cersanit dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Szeroki wybór pozwala na stworzenie komfortowej i optymalnie urządzonej strefy kąpielowej w każdej łazience. Brodziki Cersanit wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego o gładkiej i łatwej w pielęgnacji powierzchni. Dużą zaletą tego materiału jest również to, że jest on ciepły w dotyku i pozwala na utrzymanie wysokiej temperatury kąpieli. W nowych kolekcjach brodzików Cersanit dostępne są przede wszystkim modele o standardowych wymiarach 80x80 i 90x90 cm. Producent ten oferuje jednak również kilka modeli prostokątnych o nieco większych gabarytach.

Brodzik prysznicowy Cersanit – jaki wybrać?

Brodziki Cersanit z nowych kolekcji to w zdecydowanej większości modele kwadratowe, prostokątne i półokrągłe. Brodzik Cersanit kwadratowy czy prostokątny to uniwersalny model, który możemy umiejscowić zarówno w narożniku łazienki, jak i centralnie. W przypadku wyjątkowo dużej łazienki kwadratowy brodzik prysznicowy Cersanit możemy wykorzystać nawet do stworzenia wolnostojącej kabiny prysznicowej.

Z kolei półokrągłe brodziki Cersanit to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o niewielkich łazienkach. Brodzik półokrągły Cersanit pozwala do maksimum wykorzystać miejsce w narożniku łazienki. Co prawda półokrągła kabina prysznicowa nie zapewnia takiego komfortu jak modele kwadratowe czy prostokątne. W małej łazience jest to jednak często optymalne rozwiązanie.

Nowe kolekcje brodzików prysznicowych Cersanit obejmują przede wszystkim niskie modele. Większość z nich można zamontować zarówno na posadzce, jak i równo z jej poziomem. Takie rozwiązanie jest charakterystyczne szczególnie dla nowoczesnych łazienek, w których kabiny prysznicowe bezprogowe czy kabiny walk in stają się powoli standardem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady