leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BRODZIKI ROCA

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki Roca

Hiszpańska marka Roca może poszczycić się już ponad 100-letnią tradycją i doświadczeniem. Od dziesiątek lat Roca to jedna z najbardziej rozpoznawalnych europejskich marek armatury łazienkowej. Brodziki Roca, podobnie jak inne produkty tej firmy, łączą w sobie nowoczesny design, innowacyjne i często proekologiczne rozwiązania i najwyższej jakości materiały.

Brodziki Roca powstają z różnych materiałów, które idealnie wpisują się aktualne łazienkowe trendy. Są to klasyczne brodziki Roca akrylowe czy ceramiczne, a także innowacyjne brodziki wykonane z zaawansowanych technologicznie konglomeratów czy kompozytów mineralnych.

W ofercie sklepu internetowego Komfort znajdziecie kilkadziesiąt modeli brodzików Roca z najnowszych kolekcji tej marki. Jeśli szukacie sprawdzonych produktów najwyższej jakości, to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą brodzików Roca.

Brodziki Roca Terran – poznaj nowoczesny kompozyt Stonex®

Obok klasycznych akrylowych i ceramicznych brodzików Roca coraz większą popularnością cieszą się również modele wykonane z mineralnych kompozytów. Firma Roca opracowała i opatentowała unikalny materiał tego rodzaju – kompozyt Stonex®. Jest to innowacyjny materiał, którego struktura i wygląd zewnętrzny przypominają naturalną powierzchnię drewna lub kamienia. Z kompozytu Stonex® wykonane są między innymi brodziki Roca z kolekcji Terran. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i dodatkowo ma właściwości antypoślizgowe. Parametry techniczne tego mineralnego kompozytu pozwalają również na produkcję całkowicie płaskich i niskich brodzików. Brodziki Roca Terran to więc często modele, które wykorzystać możemy w modnych ostatnio kabinach typu walk in. W kolekcji Roca Terran obok uniwersalnych białych brodzików znalazły się również brodziki w różnych odcieniach koloru szarego, a także brodziki czarne. Po szare czy czarne brodziki Roca imitujące naturalny kamień lub beton architektoniczny możemy sięgnąć, urządzając łazienkę w stylu loftowym, industrialnym lub minimalistyczną łazienkę skandynawską.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.