Current Image

Filtry

BRODZIKI SZARE

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki szare

Popularność nowoczesnych trendów architektonicznych sprawiła, że w aranżacji łazienek coraz częściej odchodzimy od klasycznej bieli. Wanny, umywalki czy brodziki białe są z powodzeniem zastępowane modelami w innych kolorach. Najbardziej uniwersalne obok klasycznej białej armatury są oczywiście brodziki szare. Z czego powstaje armatura łazienkowa w tym kolorze? Brodziki szare to przede wszystkim modele wykonane z nowoczesnych kompozytów mineralnych i konglomeratów. Zastosowanie tych innowacyjnych materiałów pozwala na tworzenie niezwykle trwałych brodzików o świetnych parametrach technicznych i dobrych właściwościach antypoślizgowych. Niezaprzeczalną zaletą konglomeratów jest również możliwość stworzenia brodzików szarych czy czarnych.

W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć kilkadziesiąt modeli brodzików szarych z oferty polskich i zagranicznych producentów wyposażenia łazienek. Są to brodziki szare w różnych odcieniach tego koloru. Oferujemy modele w jasnych odcieniach koloru popielatego, brodziki grafitowe, a także zbliżone do koloru czarnego brodziki antracytowe.

Szary brodzik prysznicowy – aranżacje

W jakiej łazience sprawdzi się szary brodzik prysznicowy? Armatura w tym kolorze to przede wszystkim domena nowoczesnych łazienek. Po szary brodzik prysznicowy możemy więc sięgnąć, aranżując łazienkę w stylu industrialnym czy loftowym. W takich wnętrzach decydujemy się najczęściej na niskie brodziki, montowane na poziomie posadzki w łazience. Takie rozwiązanie stosowane jest na przykład w niezwykle modnych ostatnio kabinach typu walk in. W aranżacji industrialnej czy loftowej wykorzystać możemy na przykład szary brodzik z materiału imitującego beton. W takich łazienkach sprawdzą się jednak również brodziki szare w ciemniejszych odcieniach jak grafit czy antracyt.

Szary brodzik może być również ciekawym dodatkiem do minimalistycznej łazienki w klimacie scandi. Dodatki w tym kolorze idealnie wpisują się w aranżacje w stylu skandynawskim. W zależności od tego, jakie inne dodatki wybierzemy, w takiej łazience sprawdzą się zarówno jasnoszare brodziki, jak i modele w ciemniejszych odcieniach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady