Current Image

Filtry

BRODZIKI ANTRACYTOWE (GRAFITOWE)

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki antracytowe

Moda na meble, dodatki i dekoracje w kolorze antracytowym pojawiła się w naszych wnętrzach dzięki popularności kilku nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Ten głęboki i elegancki odcień koloru szarego wpisuje się świetnie w charakter wnętrz industrialnych czy wielu różnych designerskich nowoczesnych aranżacji. Trend ten nie ominął również łazienki, w której coraz częściej zamiast klasycznego białego brodzika decydujemy się na brodziki antracytowe.

Z czego wykonane są brodziki antracytowe? Stworzenie wyposażenia łazienek w takim kolorze stało się możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów. Chodzi tu przede wszystkim o mineralne kompozyty i konglomeraty. Powstają one z połączenia sproszkowanych naturalnych minerałów i syntetycznego spoiwa. Efektem takiego połączenia jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia materiał, który strukturą i wyglądem przypomina naturalny kamień. Wykonane z takich materiałów brodziki antracytowe znajdziecie oczywiście także w ofercie naszego sklepu online. Są to przede wszystkim niskie brodziki antracytowe wpuszczane w posadzkę lub montowane minimalnie ponad jej poziomem. Oferujemy między innymi antracytowe brodziki z najnowszych katalogów polskich marek Schedpol i Deante. Jeśli planujecie wykorzystanie antracytowych brodzików w swojej aranżacji łazienki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii.

Brodziki grafitowe

Mineralne kompozyty pozwalają na uzyskanie różnych odcieni koloru szarego. Oprócz ciemnych prawie czarnych brodzików antracytowych wielu producentów oferuje również nieco jaśniejsze brodziki grafitowe. Taki element wyposażenia łazienki możemy wykorzystać nie tylko w aranżacji loftowej czy industrialnej. Brodziki grafitowe mogą być ciekawym elementem również minimalistycznych łazienek skandynawskich, czy nawet niektórych wnętrz klasycznych. Grafit, podobnie jak inne odcienie szarości, jest kolorem bardzo uniwersalnym, który stosunkowo łatwo połączyć z innymi barwami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady