Current Image

Filtry

BRODZIKI AKRYLOWE (Z ŻYWICY)

310 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodzik akrylowy

Prosty montaż i stosunkowo niska cena sprawiają, że brodziki akrylowe to nadal jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań. Brodziki akrylowe są bardzo lekkie, dzięki czemu ich montaż jest bezproblemowy. Montuje się na specjalnej podbudowie ze styropianu lub pianki. W sprzedaży dostępne są także tak zwane samonośne brodziki akrylowe.

Łatwy montaż to jednak niejedyna zaleta brodzik akrylowego. Posiada on gładką, ciepłą i przyjemną w dotyku powierzchnię. Jest ona stosunkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeżeli na powierzchni brodzika powstaną zarysowania czy odpryski, możemy je stosunkowo łatwo usunąć za pomocą specjalnych środków. Za jedyny minus brodzików akrylowych możemy uznać ich wrażliwość na ścieranie. W trakcie pielęgnacji brodzika akrylowego nie powinniśmy więc używać szorstkich gąbek czy tak zwanych drapaków.

Do zalet brodzików akrylowych możemy zaliczyć także bardzo duży wybór kształtów i rozmiarów. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest kilkanaście różnych modeli brodzików akrylowych. Są to zarówno klasyczne prostokątne czy półokrągłe brodziki akrylowe narożne, jak i modele w bardziej fantazyjnych, wielokątnych kształtach. Do najpopularniejszych rozmiarów należą brodziki akrylowe 70x70, 80x80 czy 90x90. W sprzedaży dostępne są jednak również modele przeznaczone do nieco większych kabin prysznicowych jak brodziki akrylowe 100x100. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą brodzików akrylowych w sklepie Komfort.

Brodzik akrylowy niski czy wysoki?

Wybierając brodzik akrylowy, należy wziąć pod uwagę nie tylko jego kształt i rozmiary, ale również wysokość. To, czy lepszy będzie brodzik akrylowy niski, czy wysoki, zależy przede wszystkim od naszych potrzeb. Brodzik akrylowy niski możemy zamontować na równi z płytkami. Pozwoli to na wykreowanie nowoczesnej aranżacji łazienki i stworzy wrażenie większej przestrzeni. Brodzik akrylowy wysoki możemy czasami wykorzystać jako swojego rodzaju niewielką wanienkę. Takie rozwiązanie może być przydatne na przykład w czasie kąpieli małych dzieci. Z drugiej strony wysokie ściany brodzika mogą utrudniać korzystanie z niego osobom starszym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady