Current Image

Filtry

PŁYTKI MARMUROWE 60X60

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki marmurowe 60x60

Planujesz dodać wybranym pomieszczeniom swojego domu, na przykład łazience, kuchni, czy salonowi – nieco bardziej eleganckiego charakteru? Początkiem zmian mogą być płytki marmurowe. Ten dość tani, zwłaszcza w porównaniu do naturalnego marmuru, materiał – wyróżnia niezwykle wysoka trwałość, a także duży potencjał aranżacyjny. Dlaczego warto sięgnąć po nowoczesne płytki marmurowe 60x60?

Eleganckie płytki marmurowe 60x60 do wnętrz

Płytki marmur 60x60 to hit ostatnich lat. I chociaż trendy wnętrzarskie zmieniają się dość często, to nic nie zapowiada, by ten rodzaj materiału wykończeniowego do podłóg i ścian miał szybko odejść do lamusa. W końcu imituje on materiał naturalny, który ozdabiał wnętrza od wieków.

Płytka marmur 60x60 to jeden z bardziej uniwersalnych formatów. Sam łatwy do aranżacji rozmiar nie jest jednak jedynym argumentem przemawiającym za tym materiałem. Płytki marmurowe 60x60 cm cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zwłaszcza te związane z dużym obciążeniem, a także zarysowaniami.

Co jeszcze? W przypadku gresu płytka marmur 60x60 jest odporna na niskie temperatury, dlatego bez problemu wykorzystasz ją jako materiał wykończeniowy na schody wejściowe, balkon, czy taras. To jeszcze nie wszystko, ponieważ ze względu na niską nasiąkliwość – płytki marmur 60x60 stanowią bezpieczny i trwały materiał do kuchni i łazienek. Co warto podkreślić, marmurowe płytki sprawdzą się zarówno na podłogach, jak i ścianach. A jaki styl najłatwiej zbudujesz, wybierając płytki imitujące naturalny marmur?

Płytki marmurowe 60x60 – idealne rozwiązanie do minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji

Pod względem wielości wzorów i wariantów kolorystycznych płytki marmur 60x60 naprawdę nie mają ograniczeń. Nie da się jednak ukryć, że tak luksusowy materiał, jak marmur przywołuje konkretne skojarzenia. Nowoczesność, elegancja, klasyka, bogactwo. W związku z tymi skojarzeniami płytki podłogowe 60x60 marmur świetnie komponują się ze stylem glamour. W kolorze czarnym lub białym, ze złotymi „żyłkami” i refleksami wprowadzają do wnętrz elegancję na najwyższym poziomie. Chcesz urządzić w tym stylu salon? Płytki 60x60 marmur zestaw z połyskliwymi tkaninami, masywnymi, pikowanymi kanapami i fotelami. Postaw też na takie dodatki jak kryształowe lampy, czy wazony w kolorze złotym.

Marmur 60x60 pozwoli Ci także podkreślić inne nowoczesne style, na przykład minimalizm. Płytki podłogowe 60x60 marmur, a także ścienne bez problemu dopasujesz do łazienek i kuchni urządzonych właśnie w ten sposób. Postaw wówczas na bardziej geometryczne wzory i stonowane dodatki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje