Current Image

Filtry

GRES POLEROWANY (Z POŁYSKIEM)

32 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Gres polerowany

Gres polerowany to wyjątkowo efektowne płytki o błyszczącym finiszu. Jak sama nazwa wskazuje, tego rodzaju płytki powstają w wyniku polerowania płytki gresowej po jej wypaleniu. To właśnie temu procesowi gres polerowany zawdzięcza swoją błyszczącą, wręcz lustrzaną powierzchnię. Właśnie wygląd zewnętrzny jest największym atutem tego rodzaju płytek. Proces polerowania sprawia jednak, że taki gres jest nieco bardziej narażony na zarysowania czy zabrudzenia, niż klasyczny gres szkliwiony. Trwałość płytek z gresu polerowanego możemy jednak znacznie przedłużyć, dbając o odpowiednią impregnację tego rodzaju nawierzchni.

Gres polerowany w sklepie Komfort to około 60 różnych wzorów, dzięki którym stworzycie niezwykle efektowną posadzkę lub dekoracyjną ścianę. Gres polerowany w naszym sklepie to płytki z najnowszych kolekcji takich marek jak Arte by Tubądzin, Opoczno, Cersanit, Cer-Rol czy Euroceramic.

Gres polerowany z połyskiem – zalety

  • Zdecydowanie największą zaletą gresu polerowanego z połyskiem są jego walory estetyczne i wygląd zewnętrzny. Gres polerowany może każdemu wnętrzu nadać bardzo elegancki i stylowy charakter.
  • Gres polerowany z połyskiem dostępny jest w bardzo dużej liczby wzorów i kolorów. W naszej ofercie znajdziecie zarówno jednokolorowy gres polerowany szary, biały czy czarny, jak i płytki gresowe z różnymi wzorami.
  • Błyszczące płytki z gresu polerowanego świetnie imitują różne rodzaje naturalnego kamienia. Jednym z bestsellerów ostatnich sezonów jest gres polerowany marmur. W naszej ofercie znajdziecie jednak również gres z połyskiem imitujący różne inne rodzaju naturalnego kamienia, a także takie wzory jak gres lastryko czy gres polerowany drewnopodobny.


Decydując się na gres polerowany, warto pamiętać, że ma on bardzo gładką i śliską powierzchnię. W związku z tym nie zaleca się stosowania tego rodzaju płytek na zewnątrz. Nawet niewielka warstwa wilgoci na gresie polerowanym może sprawić, że nawierzchnia stanie się bardzo śliska.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.