leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZMYWARKI WHIRLPOOL

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zmywarka Whirlpool

Zmywarki Whirlpool od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a wielu klientów nie wyobraża sobie już bez nich codziennego funkcjonowania. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości części, zmywarki marki Whirlpool są niezwykle trwałe i niezawodne. Jeśli wybierzesz zmywarkę Whirlpool, dowiesz się, że mycie naczyń może stać się czystą przyjemnością.

Zmywarki Whirlpool – perfekcyjne czyszczenie naczyń i oszczędność wody

Zmywarki Whirlpool to gwarancja jakości w adekwatnej cenie. Wśród naszych produktów znajdziesz małe zmywarki idealne do kawalerek oraz wersje pełnowymiarowe do zabudowy lub wolnostojące w różnych wymiarach. Wszystkie sprzęty marki Whirlpool powstają z myślą o Twoich potrzebach.

Do produkcji marka Whirlpool używa najnowszych technologii, dzięki czemu zmywarki w perfekcyjny sposób myją naczynia, nie pozostawiając na nich smug. Sprzęty marki Whirlpool cechuje też energooszczędność oraz ekologiczne zużycie wody. W zależności od wybranego modelu możesz liczyć na dodatkowe udogodnienia takie jak technologia Szósty Zmysł (dobierająca parametry mycia do wielkości załadunku), system zmywania strefowego, a także specjalne ułożenie elementów wyposażenia wnętrza zmywarki (przesuwane i wyjmowane kratki oraz koszyki).

Poza niezwykłą funkcjonalnością zmywarek Whirlpool i wykorzystaniem nowoczesnych technologii myjących, sprzęty tej marki charakteryzuje także designerski wygląd. Stylowe, minimalistyczne zmywarki występują w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wnętrza kuchni. Jeśli zależy Ci na sprzęcie, który będzie działał nienagannie przez lata, to zmywarka Whirlpool z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zmywarki Whirlpool – wymiary

Wśród naszych produktów znajdziesz zmywarki marki Whirlpool o różnych wymiarach – małych i dużych, a także odmiennych klasach energetycznych. Jeśli poszukujesz nowoczesnego sprzętu, który zmieści się do kuchni w kawalerce, koniecznie zwróć uwagę na zmywarki Whirlpool 45 cm. Drobna budowa pozwala na umieszczenie ich w kuchniach o mikroskopijnych wymiarach, zachowując przy tym maksymalną powierzchnię załadunku.

Marzysz o sporej zmywarce, która pomieści cały komplet naczyń i kubków, a także garnków? Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór energooszczędnej zmywarki Whirlpool 60 cm, która pomieści także patelnie, zużywając przy tym mało prądu i wody. Odkryj nowe możliwości i poznaj zmywarki marki Whirlpool – gwarantujemy, że zmywanie stanie się przyjemnością.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.