parma szafka wisząca narożna uno60 grafit mat
Nr kat. 100224051
opis produktu
Jeżeli szukasz eleganckich mebli do uzupełnienia nowoczesnej zabudowy kuchennej, to najlepszym wyborem będzie PARMA SZAFKA WISZĄCA NAROŻNA UNO60 GRAFIT MAT. Dzięki specjalnej konstrukcji, prezentowany model polecany jest do zastosowania w narożniku pomieszczenia. Pojedyncze drzwi z systemem cichego domyku zapewniają komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Dodatkowo metalowy uchwyt o ergonomicznym kształcie ułatwi dostęp do przechowywanej zawartości. Szafka została wyprodukowana z płyty laminowanej oraz foliowanej płyty MDF. Dzięki temu zachowa swój oryginalny, grafitowy kolor przez cały okres eksploatacji.
Meble kuchenne
Meble kuchenne 60cm
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Szafki wiszące do kuchni
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne grafitowe
Meble kuchenne w stylu rustykalnym
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Parma folia grafit mat
Grafitowe
Szafka wisząca narożna
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 71.2 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli szukasz eleganckich mebli do uzupełnienia nowoczesnej zabudowy kuchennej, to najlepszym wyborem będzie PARMA SZAFKA WISZĄCA NAROŻNA UNO60 GRAFIT MAT. Dzięki specjalnej konstrukcji, prezentowany model polecany jest do zastosowania w narożniku pomieszczenia. Pojedyncze drzwi z systemem cichego domyku zapewniają komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Dodatkowo metalowy uchwyt o ergonomicznym kształcie ułatwi dostęp do przechowywanej zawartości. Szafka została wyprodukowana z płyty laminowanej oraz foliowanej płyty MDF. Dzięki temu zachowa swój oryginalny, grafitowy kolor przez cały okres eksploatacji.
Meble kuchenne
Meble kuchenne 60cm
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Szafki wiszące do kuchni
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne grafitowe
Meble kuchenne w stylu rustykalnym
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Parma folia grafit mat
Grafitowe
Szafka wisząca narożna
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Parma folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 71.2 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parma szafka wisząca narożna uno60 grafit mat
Nr kat. 100224051
Idealne AGD do tej kuchni






