Current Image

Filtry

SZAFKI KUCHENNE STOJĄCE (DOLNE) WYSOKIE

804 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki kuchenne stojące wysokie

Dostępne w naszym sklepie szafki kuchenne to w większości klasyczne szafki dolne, znajdujące się zwykle pod blatem roboczym oraz znajdujące się nad nim szafki wiszące. Oferujemy jednak również spinające oba te poziomy wysokie szafki. Szafki kuchenne stojące wysokie, czyli tak zwane słupki kuchenne to praktyczny element zabudowy, który możemy wykorzystać zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych kuchniach. Szafki kuchenne stojące wysokie to niemal 300 produktów nawiązujących do różnych popularnych aktualnie trendów architektonicznych. Oferujemy wysokie szafki kuchenne stojące na wysoki połysk, a także klasyczne modele z matowymi frontami. Niezależnie od tego, jaki trend wnętrzarski zainspirował Wasz projekt kuchni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokich szafek kuchennych stojących.

Szafki kuchenne dolne wysokie – wąskie czy szerokie?

Wysokie szafki kuchenne mogą pełnić z kuchni różnoraką funkcję. Najczęściej decydujemy się na szafki kuchenne dolne wysokie o standardowej szerokości 60 cm. Tego rodzaju szerokie słupki kuchenne wykorzystywane są bardzo często do zabudowy piekarnika lub kuchenki mikrofalowej. Takie szafki kuchenne dolne wysokie z komorami przeznaczonymi na sprzęt AGD znajdziecie w niemal każdej naszej kolekcji mebli kuchennych. Przegrody w tego rodzaju wysokich szafkach kuchennych dostosowane są oczywiście do standardowych wymiarów modeli piekarników i kuchenek mikrofalowych do zabudowy.

Są jednak również sytuacje, w których w kuchennej zabudowie powstaje niewielka luka, którą chcemy wypełnić praktycznym i funkcjonalnym meblem. W takiej sytuacji możemy sięgnąć po szafki kuchenne wysokie i wąskie. Najwęższe słupki kuchenne w naszej ofercie mają zaledwie 30 cm. Taki element kuchennej zabudowy pozwala optymalnie zagospodarować wąską przestrzeń w kuchni. Tego rodzaju szafki kuchenne dolne wysokie optycznie spinają również dolny i górny poziom szafek kuchennych i pozwalają na stworzenie jednolitej i harmonijnej kuchennej aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady