leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI Z BLATEM 120 CM

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki z blatem 120 cm

Umywalki meblowe to praktyczne rozwiązanie, które wykorzystacie w niemal każdej aranżacji łazienki. Jeśli dysponujecie w łazience odpowiednią ilością wolnej przestrzeni, to dobrym wyborem są często duże i wygodne umywalki z blatem 120 cm. Tego typu umywalki cechują się prostym montażem i zdecydowanie usprawniają proces aranżacji strefy umywalkowej.

Umywalki z blatem 120 cm to w naszym sklepie online kilkanaście modeli wybranych z oferty renomowanych producentów armatury i wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży mamy między innymi umywalki z blatem 120 cm z najnowszych katalogów marek Oristo i Elita. Są to w zdecydowanej większości umywalki meblowe montowane na szczycie odpowiednio dopasowanej szafki podumywalkowej. Oczywiście tego rodzaju meble łazienkowe także znajdziecie w ofercie naszego sklepu. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z dopasowaniem odpowiedniej szafki do wybranego modelu umywalki, to zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Umywalka z blatem 120 – pojedyncza czy podwójna?

W kategorii umywalki z blatem 120 cm dostępne są zarówno umywalki pojedyncze, jak i coraz popularniejsze ostatnio umywalki podwójne. Który z tych dwóch modeli sprawdzi się lepiej? Umywalka z blatem 120 pojedyncza to najczęściej model, w którym komora umywalki zajmuje tylko część powierzchni. Resztę stanowi zintegrowany ceramiczny lub konglomeratowy blat, który wykorzystacie na kilka sposobów. Najczęściej jest to po prostu miejsce do przechowywania kosmetyków czy różnych niezbędnych w łazience akcesoriów.

Strzałem w dziesiątkę w przypadku łazienki dla pary może być umywalka z blatem 120 cm podwójna. Jak sama nazwa mówi, z takiej umywalki mogą korzystać dwie osoby jednocześnie. Jest to więc idealne rozwiązanie dla pracujących par, które prowadzą aktywny tryb życia. Umywalka z blatem 120 cm usprawnia poranną toaletę i pozwala zaoszczędzić kilka cennych minut przed wyjściem do pracy. Minusem podwójnej umywalki 120 cm jest zdecydowanie mniejsza przestrzeń blatu, jaką będziemy mieli do dyspozycji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.