leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI ZŁOTE

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki złote

Projektanci i dekoratorzy wnętrz już nie raz udowodnili, że kilka złotych akcentów może nawet proste wnętrze przekształcić w niezwykle elegancką i stylową aranżację. Złote akcenty już od dawna przestały być domeną wyłącznie łazienek w stylu glamour. Po umywalki złote czy baterie łazienkowe w tym kolorze możemy z powodzeniem sięgnąć również w przypadku wielu innych aranżacji tego pomieszczenia.

Złote umywalki łazienkowe znajdziecie oczywiście także w ofercie naszego sklepu internetowego. W stałej sprzedaży posiadamy około kilkunastu modeli z najnowszych kolekcji renomowanych producentów armatury i wyposażenia łazienek. Są to między innymi złote umywalki Besco z kolekcji glam oraz umywalki Laveo z kolekcji Pola.

Złote umywalki – w jakich aranżacjach można je wykorzystać?

Złote motywy dekoracyjne to jeden z najmodniejszych aktualnie trendów wnętrzarskich. Popularność ta sprawiła, że złote umywalki wykorzystać możemy w różnych aranżacjach łazienki. Oczywiście kluczem jest zachowanie umiaru i równowagi. Złota umywalka może być więc elementem, który ożywi nawet stosunkowo monotonną aranżację klasycznej łazienki. Na podobny zabieg możemy zdecydować się także w przypadku niektórych aranżacji nowoczesnych czy nawet łazienek skandynawskich. Musimy jednak pamiętać, że kluczem do stworzenia takiej aranżacji ze złotą umywalką jest umiar.

O zbyt dużą ilość akcentów w kolorze złotym nie musimy się martwić w łazienkach inspirowanych stylem glamour lub stylem pałacowym. Oprócz złotej umywalki możemy w takiej łazience postawić także na inne elementy dekoracyjne w tym kolorze.

Umywalka ze złotym rantem

Umywalki złote to nie tylko modele w całości w tym kolorze, ale również umywalki ze złotym rantem. Takie modele oferuje między innymi firma Besco w ramach kolekcji Glam. Są to umywalki nablatowe wykonane z nowoczesnego kompozytu mineralnego, które z zewnątrz pokryte są złotą warstwą o brokatowym finiszu. Taka umywalka ze złotym rantem może być niezwykle efektownym elementem łazienkowej aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.