leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI GRANITOWE

39 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki granitowe

Zlewozmywaki granitowe pojawiają się w naszych aranżacjach kuchni już od lat. Materiał ten ostatnio znajduje jednak zastosowanie również w kategorii wyposażenia łazienek, a umywalki granitowe dostępne są w ofercie coraz większej liczby producentów armatury. Wbrew nazwie umywalki granitowe nie są wykonane w 100% z granitu. Powstają one z mineralnego kompozytu, którego około 80% stanowi właśnie sproszkowany granit. Pozostałe 20% to specjalne żywice, barwniki i inne dodatki, które poprawiają parametry techniczne umywalek z granitu.

W naszym sklepie online umywalki granitowe to kilka modeli wyselekcjonowanych z oferty polskich i zagranicznych producentów. W stałej sprzedaży mamy między innymi umywalki granitowe Deante i Laveo.

Umywalka granitowa – czy warto?

Jakie zalety ma umywalka granitowa? Dlaczego warto rozważyć zakup umywalki z granitu do domowej łazienki?

  • Umywalka z granitu cechuje się przede wszystkim bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, odpryskiwanie itp. Granit jest również odporny na wysokie i niskie temperatury. Potwierdzeniem trwałości umywalek granitowych jest długi okres gwarancji producenta. Wiele umywalek dostępnych w tej kategorii jest objęta aż 10-letnią gwarancją.
  • Kwestie czysto praktyczne to jednak nie wszystko. Umywalki granitowe są niezwykle efektowne. Kamienny design świetnie wpisuje się w style, w których stawiamy na naturalne materiały. Umywalka z granitu może być więc ozdobą łazienki w stylu skandynawskim lub rustykalnym. Jednak granitowe umywalki wykorzystamy z powodzeniem także w wielu nowoczesnych łazienkach.
  • Technologia produkcji umywalek granitowych pozwala na uzyskanie różnych kolorów materiału. Dzięki temu w naszej ofercie możecie znaleźć umywalki granitowe czarne czy też modele w różnych odcieniach szarości.
  • Mineralny kompozyt, z którego powstają umywalki granitowe to materiał, który można stosunkowo łatwo formować i obrabiać. Dzięki temu umywalki granitowe to często modele o nietuzinkowej, designerskiej formie.

div style='margin-top: 50px'>

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.