leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI STALOWE

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki stalowe

Stalowe zlewozmywaki już od wielu lat są bardzo popularnym elementem wyposażenia aranżacji kuchni. Okazuje się, jednak że materiał ten wykorzystać możemy także w łazience. Umywalki stalowe nie są może tak popularne, jak stosowane w tym pomieszczeniu modele ceramiczne. Mogą jednak być ciekawą alternatywę dla tradycyjnych materiałów.

Na wykorzystanie stali w kolekcji armatury łazienkowej zdecydowała się między innymi polska marka Besco. W ramach oferty tego producenta dostępne są umywalki stalowe z kolekcji Pola. Jest to linia produktów inspirowanych nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi. Obejmuje ona między innymi nablatowe umywalki stalowe kwadratowe. Innowacyjny materiał i geometryczna bryła to jednak nie jedyne zalety stalowych umywalek z tej kolekcji. Na uwagę zasługuję również fakt, że są one dostępne w kilku kolorach. Umywalki stalowe Besco Pola to modele w kolorze czarnym, złotym i miedzianym. Ta kolorystyczna różnorodność sprawia, że po umywalki stalowe możemy sięgnąć w przypadku różnych aranżacji wnętrz. Umywalka czarna może być elementem łazienki skandynawskiej lub loftowej. Model w kolorze miedzi wykorzystać możemy we wnętrzu industrialnym. Natomiast umywalki złote mogą być ozdobą łazienki klasycznej lub aranżacji inspirowanej stylem glamour.

Umywalka stalowa – najważniejsze zalety

Jakie zalety ma umywalka stalowa? Jak w praktyce sprawdzi się ten materiał w łazience?

  • Umywalka stalowa jest odporna na działanie wysokich i niskich temperatur. Jest również bardzo łatwa w pielęgnacji. Choć musimy pamiętać, że może być wrażliwa na zarysowania. W związku z tym do pielęgnacji umywalki stalowej nie powinniśmy używać abrazyjnych środków czyszczących ani metalowych druciaków.
  • Stal to ponadczasowy i uniwersalny materiał, który wykorzystać możemy w różnych aranżacjach. Świetnie wpisuje się na przykład w surowe aranżacje loftowe i industrialne. Po umywalki stalowe możemy sięgnąć jednak także w przypadku wielu nowoczesnych i niektórych klasycznych aranżacji.
  • Zaletą umywalek stalowych jest również to, że dostępne są one w kilku różnych kolorach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.