leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI SZARE

36 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki szare

Jeszcze kilkanaście lat temu umywalka, wanna czy brodzik w innym niż standardowa biel kolorze były czymś niezwykle egzotycznym. Dziś kolorowe umywalki na dobre wpisały się w wiele popularnych aktualnie wnętrzarskich trendów. W kategorii tej wyróżniają się szczególnie uniwersalne umywalki szare.

Szare umywalki to w naszym sklepie online modele wybrane z oferty krajowych i zagranicznych producentów ceramiki. W naszej stałej ofercie dostępne są między innymi umywalki szare Deante, Omnires, Elita czy Laveo. Oferujemy także wybrane modele umywalek w szarym kolorze z ostatnich katalogów hiszpańskiej marki Roca.

Szare umywalki – uniwersalny dodatek

Wspomniana już uniwersalność koloru szarego sprawia, że po szare umywalki możemy sięgnąć w przypadku naprawdę bardzo różnych aranżacji łazienki. Umywalki jasnoszare mogą być elementem zarówno łazienki klasycznej, nowoczesnej, jak i wnętrza inspirowanego skandynawskim minimalizmem. Mocniejsze odcienie szarości, na przykład szare umywalki antracytowe lub grafitowe to domena przede wszystkim tak modnych ostatnio łazienek industrialnych i loftowych. Bardzo ciemne umywalki szare wpadające niemal w kolor czarny mogą stać się również ozdobą eleganckiej łazienki w stylu glamour.

Szara umywalka – z czego jest zrobiona?

Szare umywalki to tylko w niewielkiej części modele wykonane z klasycznej ceramiki. Dużą część dostępnych w tej kategorii produktów stanowią umywalki szare wykonane z różnego rodzaju mineralnych kompozytów. Świetnym przykładem jest umywalka szara granitowa. Wbrew nazwie nie jest ona wykonana w 100% z granitu. W rzeczywistości powstają one z mineralnego kompozytu, którego 70-80% stanowi sproszkowany granit, a resztę specjalne syntetyczne żywice i dodatki poprawiające parametry techniczne umywalki. Takie szare umywalki kamienne są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Świetnie wpisują się także w wiele nowoczesnych wnętrz oraz w aranżacje, w których stawiamy na naturalne materiały.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.