Current Image

Filtry

UMYWALKI Z BLATEM

51 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki z blatem

Modnym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, które staje się coraz bardziej popularne, są umywalki z blatem. Znajdziesz wśród nich wersje meblowe oraz ścienne. Czym się różnią? Meblowa umywalka z blatem to model do zamontowania na przygotowanej wcześniej szafce. Możesz zarówno zdecydować się na montaż umywalki na szafce zrobionej na zamówienie, jak i dobrać obydwa produkty z szerokiej oferty sklepu Komfort. Z pewnością w naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Nie tylko więc urządzisz swoją wymarzoną łazienkę, ale i zaoszczędzisz środki, które wydałbyś na meble robione pod wymiar.

Innym typem umywalek jest umywalka razem z blatem, którą możesz przymocować do ściany (tzw. model ścienny). Taka umywalka sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, gdy masz w domu osobną łazienkę i toaletę, a małej umywalki szukasz do tego drugiego pomieszczenia. Umywalkę z blatem (ścienną) z powodzeniem zamontujesz także w wybranym pomieszczeniu gospodarczym – np. garażu albo pralni.

Blat z umywalką – wyjątkowa funkcjonalność!

Blat z umywalką to bardzo wygodne rozwiązanie. Jeśli do tej pory miałeś problem, aby pomieścić przy umywalce wszystkie niezbędne przybory toaletowe, z pewnością docenisz dodatkowy blat. Umywalka będzie wyglądała niezwykle modnie, a dodatkowo zyskasz większy komfort. Na blacie ustawisz mydło do rąk, szczoteczkę i pastę do zębów, a nawet ulubiony krem! To wszystko pozostanie w zasięgu Twoich dłoni, nie zmniejszając powierzchni przeznaczonej na mycie rąk.

W ofercie sklepu Komfort dostępny jest blat z umywalką w wielu różnych rozmiarach. Na pewno znajdziesz więc taki, który sprawdzi się w Twojej łazience lub toalecie. Możesz wybrać model z blatem umieszczonym po jednej stronie misy umywalki albo taki, w którym misa znajduje się w środku, pomiędzy dwoma blatami. To drugie rozwiązanie sprawdza się, zwłaszcza jeśli wybierasz małą umywalkę lub na co dzień będą korzystały z niej dwie osoby. Każda z nich może wówczas dowolnie zagospodarować swoją część blatu! Umywalka z blatem w takiej formie ułatwi Ci więc zachowanie porządku – a to ważne zwłaszcza podczas porannego pośpiechu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady