leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI PODWÓJNE

18 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki podwójne

Jeszcze kilkanaście lat temu umywalki podwójne widywaliśmy głównie w amerykańskich produkcjach filmowym i traktowaliśmy je jako ciekawostkę. Dziś umywalki podwójne coraz częściej pojawiają się również w naszych łazienkach. Na wzrost ich popularności wpływ mają przede wszystkim praktyczne zalety i funkcjonalność tego rozwiązania. W związku z tym umywalki podwójne dostępne są w ofercie coraz większej liczby producentów wyposażenia łazienek.

Podwójne umywalki łazienkowe znajdziecie także w ofercie naszego sklepu internetowego. Oferujemy kilkadziesiąt różnych modeli umywalek podwójnych. Są to produkty z najnowszych kolekcji kilku polskich i zagranicznych marek. W stałej sprzedaży mamy między innymi podwójne umywalki Elita, Roca, Koło, Cersanit, Oristo, Defra i Comad.

Podwójna umywalka – jakie korzyści ma takie rozwiązanie?

Decydując się na podwójną umywalkę, możemy pożegnać się z nerwowymi porannymi przepychankami przed lustrem. Największą zaletą umywalki podwójnej jest oczywiście to, że mogą z niej korzystać dwie osoby jednocześnie. Jest to więc idealne rozwiązanie dla pracujących par, które prowadzą aktywny i zabiegany tryb życia.

Oczywiście podwójna umywalka nie sprawdzi się w każdej łazience. Do zamontowania podwójnej umywalki będziemy potrzebowali zdecydowanie więcej miejsca niż w przypadku klasycznej umywalki pojedynczej. Sama umywalka to zresztą nie wszystko. W przypadku takiego modelu musimy zadbać również o odpowiednio duże lustro łazienkowe lub dwa lustra zawieszone obok siebie i odpowiednie oświetlenie takiej podwójnej strefy umywalkowej. Poszczególne umywalki podwójne różnią się między sobą rozmiarami. Najwęższe dostępne w tej kategorii modele to umywalki podwójne 90 cm. Są to podwójne umywalki Koło, w których jedna komora wyposażona jest w dwie baterie. Optymalna przestrzeń dla jednej osoby przy umywalce to co najmniej 60 cm. W związku z tym standardem w tej kategorii są jednak umywalki podwójne 120 lub nawet 140 cm. W zdecydowanej większości przypadków są to umywalki wyposażone zarówno w dwie baterie, jak i dwie osobne komory.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.