leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFKI NAROŻNE POD ZLEWOZMYWAK

143 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki narożne pod zlewozmywak

Na umieszczenie zlewozmywaka w narożniku kuchennej zabudowy decydujemy się stosunkowo rzadko. Są jednak sytuacje, w których takie umiejscowienie tego elementu jest koniecznością. Może to wynikać na przykład z niewielkich rozmiarów kuchni lub specyficznego, nieustawnego układu pomieszczenia. Przy takich okazjach niezbędnym elementem kuchennej aranżacji staje się szafka narożna pod zlewozmywak.

Szafki narożne pod zlewozmywak to w naszej ofercie ponad 100 różnych modeli. Podobnie jak inne meble kuchenne Komfort szafki pod zlewozmywak to produkty modułowe, podzielone na różne kolekcje/systemy meblowe. Tworząc aranżację kuchni, możemy łączyć różne rodzaje szafek kuchennych z jednej kolekcji. Daje to szerokie możliwości samodzielnego skonfigurowania zabudowy kuchennej.

Wśród dostępnych w naszym sklepie szafek narożnych pod zlewozmywak oferujemy zarówno modele pasujące do nowoczesnych kuchni, jak i szafki o bardziej tradycyjnym charakterze. W kuchniach nowoczesnych decydujemy się najczęściej na szafki narożne prostokątne lub w kształcie litery L. Z kolei ciekawym dodatkiem do kuchni klasycznej może narożna szafka pod zlewozmywak pięciokątna. Jeżeli zdecydowaliście się na montaż zlewozmywaka w rogu kuchni, zapraszamy do sprawdzenia naszej aktualnej oferty narożnych szafek pod zlewozmywak.

Zlew w narożniku – czy to dobry pomysł?

Wbrew obiegowej opinii zlew w narożniku wcale nie musi być rozwiązaniem niepraktycznym. Taki układ może sprawdzić się szczególnie w przypadku małych kuchni, w których każdy wolny centymetr blatu jest na wagę złota. Zlew w narożniku pozwala w takich przypadkach zagospodarować narożną, najtrudniej dostępną część blatu. Pozostałą powierzchnię ciągu roboczego możemy w takiej małej kuchni wykorzystać do przygotowywania posiłków czy przechowywania różnych kuchennych akcesoriów i sprzętu AGD. Z tym że powierzchnia w rogu kuchni jest często niewykorzystana, wiąże się jeszcze jedna zaleta. Możemy pozwolić sobie tam na montaż dużego zlewozmywaka nawet w małej kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.