Current Image

Filtry

KABINY PRYSZNICOWE KERMI

282 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kabiny prysznicowe Kermi

Kabiny prysznicowe Kermi to jedna z czołowych europejskich marek tego rodzaju wyposażenia łazienek. W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć niemal 300 różnych produktów z najnowszych kolekcji tego producenta. Kabiny prysznicowe Kermi to zarówno nowoczesne kabiny walk in, jak i klasyczne kabiny prostokątne i kwadratowe. W ofercie tej marki nie zabrakło również narożnych kabin prysznicowych. Modele półokrągłe czy pięciokątne pozwalają zaoszczędzić tak cenną w łazience wolną przestrzeń. Z myślą o niewielkich wnętrzach zaprojektowane zostały również kabiny prysznicowe Kermi składane.

Wśród kabin Kermi coś dla siebie znajdą miłośnicy nowoczesnych aranżacji łazienkowych, a także klasycznych wnętrz i łazienek inspirowanych klimatami retro i vintage. Jeśli szukacie nowoczesnej, funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie kabiny prysznicowej, to zapraszamy do sprawdzenia produktów marki Kermi.

Kabina prysznicowa Kermi – jaki model wybrać?

Kabiny prysznicowe Kermi podzielone są na kilka różnych kolekcji. Każda z nich obejmuje modele inspirowane innymi stylami architektonicznymi i wnętrzarskimi trendami. Dużą popularnością cieszą się kabiny prysznicowe Kermi Liga. Kabiny Kermi z tej kolekcji to uniwersalne modele, które sprawdzą się praktycznie w każdej łazience, niezależnie od metrażu. Kabiny prysznicowe Kermi Liga to przede wszystkim nowoczesne i przejrzyste wzornictwo, najwyższa jakość materiałów i szerokie spektrum dostępnych rozmiarów. Kolekcja ta oferuje również bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Jeśli szukacie rozwiązania z górnej półki, możecie sięgnąć po unikalne, designerskie kabiny prysznicowe Kermi Extra. Kolekcja ta otrzymała w 2020 prestiżową niemiecką nagrodę za najlepszy design. Kabiny prysznicowe Kermi Extra dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Często posiadają również elementy wykonane z piaskowanego lub lustrzanego szkła. Taka kabina prysznicowa jest więc nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, ale również jej ozdobą.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.